Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sószegény diétánál mi az amit...

Sószegény diétánál mi az amit korlátlanul fogyasztható? És mi amit egyáltalán nem? Nem a készételekre gondolok, hanem zöldség, gyümi, tejföl, tojás stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A masodik babat amikor vartam, nekem is soszegeny dietat kellett tartanom. A vedonom azt mondta, hogy zoldseg, gyumolcs minden mennyisegben. Sok nyers paradicsomot javasolt, mert az vizhajto hatasu. Szerintem tejfolt, tojast is ehetsz, csak ne sozd meg. A fott kajakba pedig vagy egyaltalan ne, vagy nagyon minimalis sot tegyel. Eleg borzalmas igy mindennek az ize. Kitartas!
2009. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sószegény diétánál minden korlátlanul fogyasztható, kivéve a sót (3 nekem még a túl sok fűszert sem javasolták). Nyilván a készételeket, amikben eleve sok a só (kolbász, virsli, májkrém, felvágott, sós sajtok... ezer van)kerülni kell. Én mindent ugyanúgy megfőzök, a család meg utánasóz, borsoz.

Ha a láb vizesedése miatt javasolták, akkor a láb felpolcolása (éjszakára is!! egy nagyobb, buci párna a bokád alatt, hogy magasabban legyen a csípődnél)sokat jelent. (én a 16. hét óta így alszom, azóta vizesedik)Nekem azóta, mióta fel tudom rakni amikor csak ülök, egy picit szokott csak estére bedagadni. De reggelre lelappad. Előtte néha estére lábra sem tudtam állni, úgy bedagadt a bokám. 34 hetes kismami

2009. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lábam minimálisan van bedagadva,nem feszül,de a doki azt mondta be van dagadva.
2009. dec. 8. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!