Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés mellett, csak reggel...

Balazs00xx kérdése:

Edzés mellett, csak reggel eszek rízst tojás zöldséget, csirkemellet, ,10 ig bezárólag nem eszem napközben max fehérje turmix vagy egy két falat zöldség, Ez jó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó !
2010. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem bevalt hasonlo, azzal a kulonbseggel, hogy en 11-ig ettem, es utana egesz delutan-este, lefekvesig csak nyers sargarepat ettem (kb 1kg/nap) es teakat ittam, eloszor zold es voros teakat, 3 ora utan levendula, jazmin, kamilla, este lefekves elott citromfu tea, mindegyik kizarolag uresen, tehat se cukor/edesito, se citrom, semmi, csak uresen. kb 11-tol lefekvesig ittam kb 2 liter teat. SOHA nem iszom szensavas italt, ha vendegsegbe mentem, akkor is vagy tea, vagy szensavmentes asvanyviz, ha nem volt, akkor csapviz.

Es NEM erdekelt soha a sertodos rokonsag (de miert nem eszel...??? hahaha) - a barataim pedig olyannak fogadnak el, amilyen vagyok :D

Sok sikert neked is!

2010. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 clint ***** válasza:
66%

este 10 ig???

tehár reggel befalsz egy rakás kaját, és este 10-ig csak turmixot és zöldséget nyomatsz?

Mert ha jól értelmeztem akkor ez nagy hülyeség lenne, legalábbis ha izomnövelés a cél. Szilárd kaja legalább 3-4 óránként kell, hadd dolgozzon a gyomos, és fokozatosan építse be a tápanyagot. Turmix inkább edzés utánra van.

HA így étkezel izomlebontás lesz, sőt gyengülés is.

Ráadásul hol a szénhidrát? Csak reggel eszel?

Még ha fogyózól akkor elmegy, de izmot akkor is fogsz lebontani.

2010. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Istenem :D, ha ezt így ki is bírod, és azt hiszed hogy jó is , akkor szerintem egy kicsit elvagy tévedve. Ugyanúgy elvagy tévedve ahogy ő is szerintem :


"Nekem bevalt hasonlo, azzal a kulonbseggel, hogy en 11-ig ettem, es utana egesz delutan-este, lefekvesig csak nyers sargarepat ettem (kb 1kg/nap) es teakat ittam, eloszor zold es voros teakat, 3 ora utan levendula, jazmin, kamilla, este lefekves elott citromfu tea, mindegyik kizarolag uresen, tehat se cukor/edesito, se citrom, semmi, csak uresen. kb 11-tol lefekvesig ittam kb 2 liter teat. "


...

2010. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

reggel egy tál rízs zöldséggel és csirkemellel, du mikor hazajövök zöldség edzés után fehérje 150 gramm

tejet és ásványvizet iszok , Fogyni szálkásítani akarok nem izomtömeget növelni

egyszer már lefogytam 35 kg-t úgy hogy délelött ettem 2 zsömlét és tejet ittam rá . ennyi! üdv.

2010. szept. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!