Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, kb 1 hete...

17 hetes vagyok, kb 1 hete érzek kis apró mocorgást a pocakomban, tegnap ültem az orvosnál, és egy szabályos kis rúgást éreztem, a köldököm alatt, jobbra, Ugye ez már a baba volt?

Figyelt kérdés
Viszont azóta sem volt semmi,csak a kis apró rebegések.Persze tudom hogy lassan kezd el rugdosni,de az nem baj,hogy egyetlen egy kis rúgás volt és semmi más?Mivel az első babám,még nem volt ilyen tapasztalatom.
2009. dec. 8. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen már érezheted. A rebegés tuti az. A rúgások még kissé később jönnek és erősödnek is.

Ha vékonyabb testalkatú vagy, akkor már ilyen korán is érezheted.

2009. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első egyértelmű jel 3 apró rúgás volt, aztán egy hétig csak símogatott meg kaparászott belülről. Lassan sűrűsödtek a rúgások, eltűntek a simizések. Most meg már nem símogat egyáltalán a drágám, hanem szétrúgja az oldalam. 34 hetes kismami
2009. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos,hogy a baba volt,örülj neki! :)

Én nemsokára betöltöm a 18.hetet. A 15. héttől 2-3 naponta éreztem buborékot,aztán 15+5 naposan egy váratlan rúgást-mint te! Utána napokig semmi. 16+6. nap óta minden nap határozottan érzem a babát,rugdos,mocorog,néha feszítő,lüktető érzés. Már az apukája is érzi,ha odateszi a kezét a hasamra olyankor. Elég vékony vagyok,és első baba. Boldog babavárást!

2009. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én nem vagyok vékony,sőt van feleslegem is,de mégis érzem az apró kis mocorgást,mintha csikizné a tenyerem.Ez a tegnapi kis rúgás váratlan volt,pont nem is gondoltam a babára,de nagyon jó érzés volt!Lehet szegénykém éhes volt már,mivel éhgyomorra voltam,és már dél volt.Alig várom már a többit,már nagyon szeretem Őt!Boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2009. dec. 8. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is érzem már, első baba, én 80 kg..., 14 hetes kora óta..., nekem is 2-3 naponta van csikizés vagy rúgás. Biztosan Ő volt, gratula! :)

15+4 hetes km

2009. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom, hogy érzem-e :). Valami mindig történik a hasamban, de sosem tudom, hogy az ereim-e (néha úgy érzem ott dobog a szívem), a beleim, vagy a baba. Még egyértelmű jelet nem adott. De tegnap az UH-n látszott, hogy rúgdos, de én nem éreztem. Szóval valószínű még nem azt érzem. De neked attól még lehet ő. 17 hetes
2009. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!