Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el kismama...

Mikor kezdtetek el kismama nadrágot hordani?

Figyelt kérdés
Még csak 14-15 hetes vagyok, de ha leülök már igencsak szorít a nadrág. Nem gombolhatom ki mindig.
2014. febr. 10. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen mikor már kényelmetlen volt a gombos nadrág.
2014. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én most is hordom a nadrágjaim kigombolva bandázzsal. de 22.héten beszereztem 2kismamanacit. 35hkm.
2014. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez a testalkatodtól is függ, meg attól is, hogy mennyit és hova híztál.

én +10-el kezdtem a terhességem, de a csípőmre és a fenekemre keveset híztam, így csak a 7.hónap elején kezdtem el hordani a kismama nadrágot, addig jó volt a régi is.

2014. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amikortól a nadrág kényelmetlen onnantól hordhatod!

nekem a 10.-héttől már kényelmesebb volt a kismama nadrág! ez mindenkinél más.

2014. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a 30. héten vagyok és nem hordok. nem is fogok venni se.
2014. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, de még nem kismama nadrágot hordok. Van 2 amit tudok hordani, mert a hasam alá érnek, így nem nyomnak.
2014. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi idős a terhességem, mint a tiéd és egy olyan nadrágom van, ami kényelmes. Szeméremcsont felett domborodik a hasam és a legtöbb nacimat ott kell gombolni. Nagyon kényelmetlen. Mi most jelentjük majd be, hogy lesz baba és remélem valahonnan öröklök kismama nadrágot. Aztán, ha már látom, hogy melyik fajta jó, meg kényelmes, akkor 1-2 héten belül venni fogok.
2014. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem van az elöző terhességemről. Én nem hiztam, fogytam 10 kilot.
2014. febr. 10. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
mindket terhessegemnel a 8-dik hettol mar kellett, mert nem tudtam bekapcsolni az elozo nadragokat.
2014. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!