Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen kezdtetek...

Hány hetes terhesen kezdtetek el kismama nadrágban járni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 12 hetesen megváltás volt. Igaz, hogy pont teherbeeses előtt hìztam 10 kg magamhoz képest, igy a régi ruháimat akkor sem tudtam volna használni ha nem vagyok terhes.Bár akkor nem invesztáltam volna új ruhatárba hanem nekiállok diétázni.Vettem egy csomó nyári rovidnacit hosszú nacit pólók at ingeket,ruhat. A tavasszal és nyáron ki is használtam rendesen es mindig csini voltam es kényelmes. Most hogy bejött a hideg egy farmerom van és 3 gelßőm es egy kabátot varratok.mert a régieketnnem tudom
2013. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor nem lehet össze gombolni a nadrágot, vagy amikor minden ruha szorit, vagy szűk.
2013. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
12-15 hetesen, minden babámnál gyorsan nőtt a pocakom.
2013. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs folytatom...nem tudom bezipzározni a hasamtól. Most vagyok 31+5 napos a varrónő szerint még 10 centit fog nőni a hasam körben. A mellem 75B-ről most 95Ď-re változott. :))))
2013. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

14-15 hetesen, akkor már nem volt kényelmes egyik nadrág sem, ha leültem, ki kellett gombolnom.


De még mindig van olyan nem kismamanadrág, amit hordok, csak bandázzsal (35. hétben vagyok)

2013. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Már 12 hetesen, amikor mégcsak a puffadás miatt volt hasam. Imádtam a kismama nadrágokat, annál jobb viselet nincs.
2013. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Én most 12 hetes vok, nem kényelmesek a nadrágjaim,pár napja vettem egyet. Kíváncsi voltam csak nekem nő e ilyen hamar a hasam, vagy másnak is :)
2013. okt. 6. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy a 20. hét körül kezdtem kismama nadrágokat hordani, előtte egy kismama szoknyát vettem úgy a 18. hét körül, az nagyon szuper kényelmes volt. Viszont akkor pont nyár volt és bővebb egybe ruhákkal és szoknyákkal elvoltam, így megúsztam addig, de a nacijaim már nem jöttek volna rám a 16-18. hét körül.
2013. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb. a 13. héttől, bár akkor még csak a puffadás miatt.

Imádom a terhes nadrágokat, nagyon kényelmes. Ha már nem kényelmesek a régi nadrágjaid, hordd a kismama nadrágokat, nincs értelme szenvedni.

2013. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most vagyok 16+4 hetes, és ahogy betöltöttem a 15 öt már nem birtam begombolni.

Előtte csak kényelmetlen volt, ha leültem ki kellett gombolni, most már a cipzár se jön fel pedig amugy jók rám a nadrágok.Bandázsom még nincs, viszont a hét elején beszereztem két kismamanacit, és egy készülőben van. Írtó kényelmesek, és nem is néznek ki hülyén.

Szóval nekem a 15 hét közepétől muszáj volt a kismama naci, mert hiába próbáltam hosszú felsővel a régi gatyóim fázott a hasam...

2013. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!