Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eros petefeszek es alhasi...

Eros petefeszek es alhasi szurkalas. Gyakori pisiles terhessg?

Figyelt kérdés
a ciklus 22napjan eros petefeszek es algasi szurka etvagytalansag emelyges gyakori pisiles. szedules a mensim rendszertelen altalaban 35napos a ciklus de volt msr 44napos is igy nem tom ovulacio mikor van. nagyon szeretnenk babat.de korainak tartom h terhes tunet legyen idosebbek szerint terhesseg. nagyon szeretnenk babat remenykedhetek vagy csak vmi gyuadas lehet?
2014. febr. 11. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú ciklus mellett még nem érezhetsz semmit, inkább a nagy vágyakozás miatt beképzeled és produkálsz tüneteket. Mikor volt az utolsó mensid?
2014. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csináltatnék egy vizeletvizsgálatot.

Mert az alhasi szurkálás és a gyakori pisilés egy húgyúti fertőzés-gyulladás tünetei is lehetnek.

2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
januar 22en volt utoljara . es heti 5-6 alkalommal vagyun egyutt a parommal .
2014. febr. 11. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is össze vissza ciklusaim voltak mindig, de viszonylag gyorsan (3,5 hónap alatt) teherbe estem, ugyanilyen tüneteim voltak, plusz iszonyú mellfeszülés, fájdalom.
2014. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mellem oldalt kicsit fajt de mar elmult. mi 7honapja probalkozunk aikertelenul. marciusba megyek debrecenbe nodokihoz. hatha tud segiteni babaprojekzbe ha most sem sikerult
2014. febr. 12. 15:30
 6/7 A kérdező kommentje:
voltam ma korzeti dokinal aki szerint fel vok fazva azert faj a hasam tarividet irt fel de arra meg ra van irva h terhesek nem stedhetik es gyermek valalas elott nem ajanlott felek h ha megis baba van csak meg nem tudok rola akkor fondot okozhat a tarivid
2014. febr. 12. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha nem leszel kikezelve a húgyúti gyulladásból, akkor az is nagy gondot okozhat. Ugyanis egy kezeletlen húgyúti gyulladásból lesz egy komolyabb gyulladás, akár vesemedence gyulladás.

Max. ha nem jön meg a vérzésed és pozitívat tesztelsz és még kell gyógyszert szedned, akkor konzultálsz az orvossal.

2014. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!