Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lettetek kész a baba...

Mikor lettetek kész a baba dolgaival? Amikor minden a helyén. Kiságyat mikor rendeztétek be?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok.Nagyon rámjött màr,hogy csinálnám.Nem korai még?
2014. febr. 12. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy korai :) Nekem a 36. héten kész lett minden, ha hamarabb jönne a kicsi, illetve addig volt kényelmes ténykedni. Később jött 4 nappal, de az ágya le volt takarva pléddel a por ellen, a ruhák tisztán mosva vasalva a szekrénybe hajtogatva. Egyedül az én csomagom késett, azt a 38. hét körül tettem össze. Ez most is így lesz.
2014. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem a kórhàzi csomag már össze van pakolva.Vérnyomás probléma miatt készitettem össze.A kis ruhak kimosva,kivasalva màr.Azthiszem akkor vagy még du vagy holnap végre kiélem magam és megcsinàlom a kiságyat.:-)
2014. febr. 12. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kb a 35. hét közepére kész volt minden. Kisfiam ahogy betöltöttem a 37. hetet meg is született. Igy szerencse, hogy mindennel kész voltam.
2014. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35. héten minden megvéve, kimosva , kivasalva, 36. héten kórházi csomag összepakolva. A kiságyat nem raktuk össze szülésig, mert szűkös volt a hely, addig sem akartuk kerülgetni, amíg lakatlan. A férjem akkor rakta össze, ágyazta meg, amíg a kórházban voltunk.
2014. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok és mi már megvettünk mindent a picinek (ruha, babakocsi, egyéb kellék), valamint a héten lesznek készen a bútorok is amit az Apuka csinál :-)

A babaszobát pedig kb. 1 hónapja parkettáztuk és tapétáztuk le. Szerintem sem korai, sőőőőt... :-)

2014. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 38. hét körül csináltuk meg. Olyan jó volt. Csináld meg, ne foglalkozz senkivel! :)
2014. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem lettem kész. Be kellett feküdnöm 3 hétre, így apa fejezte be, mikor már megszületett. Szóval nem korai.:)

A másodikkal én is a 37. héten raktam fészket. Még időben, ő 2 hét múlva jött.

2014. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Baranka ***** válasza:
Nagynál csak párruha volt ki mosva, vasalva. Úgy mentem szülni, hogy se a kis szobánk nem volt kész (épp festés volt, tiszta kosz volt még minden, szőnyeget aznapra vártuk). Mire hazajöttünk kész bolt minden. Kiságy,pelenkázó, ruhák kimosva. Csak a kórházi csomagom volt összekészítve. Kicsinél az ágy már össze volt szerelve, nagy után örökölte ugye. Ruhákat meg nem tudtam kimosni, vasalni, mert nem tudtuk milyen nemű lesz.
2014. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én még csak 19 hetes kismama vagyok, de a fészekrakó ösztönöm már beindult.

Nagyon örülnék, ha a 30. héten már mindennel készen lennék. Páromnak már van egy fia, ő koraszülött lett. Nem félek tőle egyébként, mert anyai anatómiai oka volt, amúgy is ilyen típus vagyok. Ha kész, végre megnyugszom. Nem akarok úgy menni szülni, hogy apának még tenni kell valamit a szobában, mert abból nem lesz köszönet. :)

2014. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 33-35. héten legyen minden meg. Előző voltam
2014. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!