Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt az, hogy, , teljese...

Mikor volt az, hogy, , teljesen kész a baba szoba, rendben vannak a babaholmik, ,?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy hányadik hétben voltatok mikor mindennel végeztetek a baba fogadásával kapcsolatba.

Ilyenekre gondolok:babakocsi,kiságy,hordozó,ruha mosás,vasalás,szobaberendezés,kórházi cucc összekészítése,cumisüvegek,pelánkák......


2011. ápr. 20. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Körülbelül 35-36 hetes voltam.Na jó nem volt külön szobája,de újra festettük a miénket.Ekkora össze volt rakva a kiságy,kimosva-vasalva a holmik illetve a kórhái cucok is össze pakolva.Nekem így volt ideállis.
2011. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is 35-36.hétre kész volt minden,nekünk sincs külön szoba.Azért szerettem volna ha már kész mert ugye a 37. héttől bármikor jöhet egy baba:-)

Persze kivárta a 40 hetet.

Boldog babavárást!

2011. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 37 hetes, és pont ma kezdtem el mosni a cuccokat. eddig is be volt már pakolva a szekrénybe, ha hamarabb jön, akkor a férjem kimossa, nem akartam hamarabb, minek álljanak a tiszta ruhák hónapokig a szekrénybe?

Kiságy összerakva, a a babakocsit majd ha ahazajöttünk, egy pár napig úgysem megyünk ki. Az majd ráér akkor.

2011. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel első baba volt én nagyon nem birtam magammal és olyan 24 hetesen már mindene megvolt a picinek. A kórházi csomagot meg a 33 ik héten pakoltam össze.Persze volt egy egy apróság amit még késöbb is vettem,de a fontosabbak már megvoltak.
2011. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

Én most vagyok a 29 hétben,és lassan már csinálgatnám a dolgokat.Nekem is első baba,és elég türelmetlen vagyok.

De így ideális szerintem ahogyan írtátok olyan 35-36.hétre kész lenni.

2011. ápr. 20. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 30. héttől minden hétre beírtam valami tennivalót a naptáramba, így csökkent egy kicsit a türelmetlenségem, és szép fokozatosan a 36. hét végére kész is lett minden (kisruhák mosása, vasalása; kiságy; babakocsi; kórházi csomag; stb.).
2011. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

37 dik héten cakli pakli mindennel megvoltam

még a kórházas cuccaim is megvoltak már

erre még 3 hetet várhattam a babámra :D

2011. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok és már mindennél készen vagyunk ami nagyon szükséges.Mondjuk nekem még kell egy két hálóinget venni.Én ilyen izgulos fajta vagyok szeretem ha előre meg van minden:)
2011. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első babával 33. héten lett kész minden.


2. babával a 28. héten kész vagyunk egyedül hordozót kell még vennünk.

2011. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a nővérem 35 hetesen bekerült a kórházba, ezért én is elkészítettem a 34. héten a csomagot a biztonság kedvéért. Maga a babaszoba (velünk egy szobában lesz) + mosás/vasalás + baba hazahozós cuccok összetétele a 36-37. héten történt. Mostanra (39+1) már minden kész van a baba fogadására, már csak a babakocsit kell összeszerelni.
2011. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!