Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézisre kell mennem,...

Amniocentézisre kell mennem, mert nagyon rossz lett az integrált teszt eredményem. Az istenhegyiről mit tudtok? Milyen a vizsgálat? Nagyon félek az eredmény miatt.

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért nem csináltatsz NIFTY tesztet? Baromi drága, de nincs vetélési kockázata!


Az ultrahangokon is látszott eltérés?

2014. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia! A 12 hetes ultrahangon látható volt az orrcsont,a nyakiredő 1,4mm lett.
2014. febr. 12. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia, én 1 hete voltam, igaz Debrecenben. Maga a vizsgálat nem fáj egyáltalán,ettől ne félj.Kb 3 perc az egész, és nekem fájdalmasabb egy vérvétel mint ez volt. Utána pihenj sokat, ne emelj, hajolgass, ne erőltesd meg magad. Nekem idáig nincs gond, bár kb 15 perces séta után már fájdogál a hasam. Ilyenkor lepihenek, és elmúlik. Ezt te is próbáld lehetővé tenni, 2 hétig kb.Az eredménytől én is rettegek, próbálok pozitívan hozzá állni, nagyon nem egyszerű. Még 2 hetem van addig :S
2014. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Neked milyen lett az eredményed,hogy amniocentézisre küldtek?

2014. febr. 12. 18:29
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon biztató!

Most is csináltak ultrahangot a genetikai tanácsadáson? Vagy még előtte vagy? Sotera kell menned?

2014. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! En az istenhegyibe járok. Nálam chorion biopsiat csináltak es uh-at.

A chorion lényegében ugyanaz mint az amnio . Csak a chorion11héttől csináljak. Utána 16.héttől az amniot . Hajdú drno-ek csináljak mindkettőt .

Az ország legprofibb orvosai. Nem is lett gond, ma már 30hetes a pocaklakom . :-)

2014. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Szerintem is nagyon jók a 12hetes uh eredmények .

Ha jól gondolom 35éves lehetsz?

2014. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem csináltak most ultrahangot.Ma kaptam meg az int.teszt eredményét,felhívtak telefonon és az amniót vagy a prenatest-et javasolta a hölgy.
2014. febr. 12. 18:41
 9/17 A kérdező kommentje:
34 leszek 2 hónap múlva.
2014. febr. 12. 18:43
 10/17 A kérdező kommentje:
Az amniot ott csinálják helyben az istenhegyin,vagy be kell feküdni kórházba? Mennyi ideig tart az egész?
2014. febr. 12. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!