Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár percenkénti rendszertelen...

Pár percenkénti rendszertelen keményedés meleg zuhany után is, csak jósló ugye?

Figyelt kérdés

36+4 hetes vagyok,ma voltunk vizsgálaton, méhszáj vizsgálat,kenet vétel NST (ott minden rendben van azt mondták).Sokat mentünk és autóztunk,rázkódtam a kocsiban rendesen és a havas esőben majdnem hogy sétálva futottunk mert nem készültünk ilyen időre,nem volt nálunk esernyő. Szóval már itthon vagyok és egy órája azt vettem észre,hogy rengeteget kemény a hasam,kellemetlen csak, és van,hogy 5 percenként, 2,6 percenként is keményedek még zuhany után is. Ez a jósló? Nem kell csinálnom semmit,ha nem rendszereződnek és erősödnek?

Első baba,első ilyen alkalom.



2014. febr. 12. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ha melegre erősödik és rendszeressé válik, még akkor is ráérsz bemenni, de a tiéd még csaj jósló ;)


a fájás meg a keményedés között az intenzitásban van különbség, nyugi, remélhetőleg sok időd van még :)

2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az első keményedések után 3 órával meglett a kisfiam. de ez változó van akinek sokkal tovább tart
2014. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom szülésem más volt. Sokat segített az a leírás, miszerint a szülés beindulásánál a következő 3 dologból 2 igaz: a fájások erősödnek, sűrűsödnek és hosszabbodnak. Neked szerintem még jóslód van, de jóslóból is indulhat be szülés.
2014. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos csak jósló volt,mert most már kevés keményedés van,szinte semmi. Egy magnéziumot is beszedtem.Csak megijedtem,mert ilyen még nem történt velem,hogy ennyit keményedtem. Köszi mindenkinek a válaszokat!
2014. febr. 12. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Hétfőn leszünk 36 hetesek. Nekem már 1 hete ez megy. 3. babám. Az első kettővel is volt hasonló. Ha úgy èrzed inkább ügyeletre menj mert itt úgysem tudjuk a választ. De mielőtt elindulnál pihi és ha nem múlik akkor meleg vizes fürdő és ha erre erősödik akkor 5 perceseknél indulás.

Ne izgulj! Pihenj sokat!

2014. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Nem erősödik,de megint állandóan keményedek.Elég idegesítő!
2014. febr. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!