Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már a 3. tesztemet csinálom...

Ha már a 3. tesztemet csinálom és mindhármon halvány a második csík akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyunk a babára. A teszt mindhárom már fajta volt.
2014. febr. 14. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy terhes vagy
2014. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod erre a választ :)
2014. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már teljesen elbizonytalanodtam. Nem vagyok egy nagy tesztelgetős, de most teljesen "rákattantam" :) Tegnap kellett volna megjönnie, szerda, csüt és ma reggel teszteltem, de még mindig halvány. Most megfogadtam hogy várok hétfőig és ha akkor is halvány, akkor lehet hogy valami baj van?
2014. febr. 14. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is alig halvany volt es elmentem dokihoz aki felvilagositott hogy terhes vagyok
2014. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2013.január 3.án(szülinapom) kellett volna megjönnie,nem jött,aznap délelőtt teszteltem,és a második csík halvány lett :-). 5hónapos fiú anyukája
2014. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, kell, hogy erősödjön majd, hogy hétfőig vársz, az jó ötlet. :)


Akkor tesztelj újra.

2014. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekm majd kèt hètig nem erõsödött, most 23hkm vagyok
2014. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel tökéletes erős 2 csík! :) Boldogság!!! :) Nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!