Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy szipla vérvételen kimutath...

Egy szipla vérvételen kimutatható a terhesseg?

Figyelt kérdés
voltam vervetelen .. es nem a hcg-t neztek hanem a szimpla gyulladast.. es szeretnem tudni hogy ha lenne/van hcg a verkepemben azt is rairnak a papirra vagy kulon kerni kell

2014. febr. 14. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem nézték a hcg-t, nem mutatható ki.

Ha magánlaborban voltál, akkor kérheted, hogy utólag nézzenek még egy hcg szintet. Ott megőrzik a mintákat valameddig, és van rá lehetőség "pótvizsgálatot" kérni.

Sztk-ban nem, ott újabb vérvétel szükséges.

2014. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szimpla vérvétel nem mutatja ki, mivel nem néznek alapból HCG szintet.

De amúgy nem egyszerűbb, ha csinálsz terhességi tesztet? Kevésbé kellemetlen megoldás.:)

2014. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

meglepit akkarunk h megjon vagy nem :D

haziorvosnal voltam es a feherje szintem magasabb picivel szombaton megyek ultrahangra alhasi gorcs es hanyas/hanyinger miatt :s

de koszonom a valaszokat :)

2014. febr. 14. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a mensi elött vagy akkor felesleges is lenne a teszt,mégát nem mutatná ki ugy se.amugy a sima vérvételnél hcg szintet nem néznek,mert hát egy átlagembernél minek ha nem szol külön hogy lehet h terhes???
2014. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HCG szintet vérvétellel is csak beágyazódás után érdemes nézetni, beágyazódás után pedig egy érzékenyebb terhességi teszt is ugyanúgy kimutathatja. Vagyis egy érzékenyebb terhességi teszt a nem várt vérzés előtt is mutathat már eredményt.

És amúgy szerintem pár nap várakozás már nem oszt nem szoroz. Az ember megvárja, hogy megjön-e a vérzése, ha nem, akkor csinál egy tesztet. Én biztos ezért nem szúratnám meg magam újra.

2014. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!