Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki nagyon...

Van köztetek olyan aki nagyon vékonyan lett terhes? 40 kg körül. Rosszullétekkel hogy voltatok?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok,nagyon vékony,40 kg és 5+6hetes terhes.Aggódom,hogy mi lesz velem,ha jönnek a rosszullétek.Tapasztalatok?

2014. febr. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 47 kiló voltam (158cm) amikor terhes lettem az első gyerekkel. Aztán jöttek a rosszullétek (16. hétig) fogytam 5 kilót. A végén +23 kilóval mentem szülni :))
2014. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az arányok kb ilyenek voltak nálam is.

Én 170 cm és 51 kg voltam.

Egyáltalán nem voltam rosszul.

Eleinte nem volt étvágyam, de csak ennyi.

Az egész terhességet jól viseltem, soha nem volt semmi gondom szerencsére.

A végén 72 kg voltam. :D

2014. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első babámnál a 157 cm magasságomhoz 45 kg voltam. Komoly rosszulléteim nem voltak, inkább egy kis gyomorégés, puffadás. Volt egy olyan időszakom, amikor csak kevés dolgot kívántam, főleg a főtt krumplit. Aztán elég jól elkezdtem enni, és 70 kg - mal fejeztem be a várandósságot...
2014. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remélem én is csak hízni fogok.Durva lenne ha fogynék a 40 kg-ból.Aggódom egy kissé miatta.Az a -5 kg is durva lenne nálam.Sőt...
2014. febr. 14. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:

167 cm,47 kilóval lettem terhes.

6-16.hétig hánytam,napi 4-5x,és fogytam 8 kilót.

Vagyis a 16.héten, 39 kilót mutatott a mérleg.:(

Borzasztó volt,alig éltem!

Aztán szépen elkezdtem hízni.A vége 58 kiló lett.

Tehát felszedtem 19 kilót utána. :D

2014. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el szedni B6 vitamint, az valamelyest csökkenti a hányingert, és jobb étvágyat is csinál. Én a helyedben már most, a tünetek megjelenése előtt is elkezdeném szedni, lehet hogy nem lesz hányingered, de rosszat nem teszel a vitaminnal akkor sem.
2014. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam. 165cm és 44 kg-mal indultam. Csak nagyon minimális rosszulléteim voltak, nem fogytam semmit. 61-gyel szültem. Végig nagyon jól éreztem magam. Végre tudtam csinosan öltözködni :)
2014. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia,

én 156 cm vagyok, 42 kilóval kezdtem, és most leszek 9 hetes. Nem igazán voltam eddig rosszul, hányni egyáltalán nem hánytam, 1-2 alkalommal volt csak hányinger, meg néha ég a gyomrom. Egyáltalán nem biztos, hogy rosszul leszel, én például 2 kilót híztam, mert túl jó az étvágyam, most kezdem már valamennyire visszafogni magam azért :D Ne aggódj előre, ráérsz akkor izgulni emiatt, ha tényleg nem tudsz enni. Boldog babavárást!

2014. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont 40 kg-mal kezdtem, hála Istennek nem voltam hányós, viszont a 7.-8. hétig alig bírtam enni, annyira nem volt étvágyam, így sajna lement fél kg. Most 39 hetes vagyok, átlagos volt a súlygyarapodásom, jelenleg 51 kg-nál járok. Sok sikert, boldog babavárást! :)
2014. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
162 cm, 42 kg voltam 8 hetesen. Rosszullét alig volt, undorral, de meg tudtam enni mindig a reggelit is. Egyszer sem hánytam, de egyszer majdnem a fogmosástól. 13 kg plusz jött fel, a terhességgel csak apró problémák voltak. Szóval kívánom hogy te is légy ilyen mázlis.
2014. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!