Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 305 gramm a magzato...

20 hetesen 305 gramm a magzatom, nem keves?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltunk 4d-n es a hosszat nem mondtak meg csak a sulyat es persze azt hogy kislanyunk lesz!! :) ugye nem kicsi vagy keves a sulya?? Nektek ennyi idosen mennyi volt? Koszi a valaszokat elore is!!
2014. febr. 14. 15:30
 1/4 Elsikné Ivett válasza:

Igaz, hogy 20 hetes méretekkel nem tudok szolgálni, de a kicsi fiúnk 18 hetesen 234g illetve 22 hetesen 448g volt.Az UH-os doki néni szerint teljesen megfelelőek voltak ezek a méretek :)Azota a 30 hetes UH-n meg 1740g volt utoljára és mondták, hogy elég szép súlyban lesz mire megszületik :) Szerintem a kislányotok súlya is ideális, ha a mi babánkhoz viszonyítom, tehát semmi okod az aggodalomra :) Boldog babavárást Nektek :)

34 hkm

2014. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém 20 hetesen 400gramm volt (pontosan 20 hét 5 naposan), de sztem gép függő, mert az Istenhegyin is girhesnek mérték és magánrendelőben szólt a doki a 16. héten, h kicsit többet egyek, mert vékonyka a kiscsaj, viszont minden mérete a súlyán kívül a terhességi kornak megfelelő volt. 1 hónap alatt behozta.
2014. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is istenhegyis uh volt.

Drno azt mondta,hogy tökéletes . 19+5 volt 297 g

24+3 on 709g

Valószínű nem lesz óriás baby , de simán meglesz 3kg.

2014. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat, en a hepinet vaci uti rendeloben voltam ott azt mondtak minden oke. Kicsit furan neztek ram hogy minek mentem ilyen koran azt hittek hogy fiatalabb terhes vagyok mert hasam szinte nincs is. Sajnos elszurtak a dvd-t amit kaptunk mert a szivhangot nem lehet hallani csak latni! :( Kellemes babavarast kivanok mindenkinek!!
2014. febr. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!