Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinos kismamák 4 napja...

Inzulinos kismamák 4 napja kaptam inzulint, nem valami sokat mondtak el mit hogyan szabad.3x4 egységet kaptam a reggeli 20 gramm után a cukrom így is 7.7?

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy összevissza nem szabad szurkálni én idáig felváltva szúrtam a combomba és a hasamba.

#Inzulinos
2013. dec. 20. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kórházban voltál ezzel, ott nem tanítottak meg?
2013. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is kellet vacsora elött beadni 4.- egység inzulint. Szerencsére csak egyszer egy nap. Engem nagyon megviselt ez a dolog, nem is híztam semmit terhesség alatt. Nagyon be kell tartani a diétát, semmi felvádotat nem ehettem ,kenőmájas, virsli kizárt mert vannak benne keményitö és az megköti a cukrot. Vigyázz hogy mit eszel és mindent mérj ki. Kitartás.
2013. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kellet kórházba feküdnöm.A diabéteszre járok csak.Idáig diétán voltam 175 gramm de a cukrom rendszerint 7 fölé ment így kaptam inzulint.Egy nővérke elhadarta hasba combba szúrjak kaja előtt 15 perccel 4 egységet ennyi volt.
2013. dec. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!