Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok. Az elevittől...

9 hetes vagyok. Az elevittől és a gravidától is rosszul vagyok (hányinger, szédülés), pedig evés után vettem be. Inkább ne szedjek semmit, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
hipp natal. Ettől biztos nem lesz ilyen gondod.
2008. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hipp natal szerintem is! Én egyszerűen a gyógyszer nem tudtam bevenni, és a dokim ajánlotta a hipp natalt!
2008. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hányingeren szokott segíteni a Magne B6 próbáld ki, már persze ha be tudod szedni. 3X1-et szedhetsz nyugodtan belőle. Jót tesz neked is és a babának is.
2008. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanígy voltam! A Hipp Natal szupi! Dm-ben, vagy Brendon-ban érdemesebb keresni mint gyógyszertárban, mert több száz forinttal olcsóbb.

Sok boldogságot! 22 hetes kismama

2008. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg nem szedtem semmit,és lett egy teljesen egészséges normálsúlyú gyerekem...szerintem feleslges ezeket enni.A megfelelő táplálkozás sokkal fontosabb,mint ezek a bogyók.
2008. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is rosszul voltam az Elevittol,meg a vizet is kihanytam mikor bevettem...a dokim azt mondta ne szedjem,csak sima folsavat szedtem amugy meg rengeteg zoldseget es gyumolcsot ettem es eszem(nem azert mert kell ,hanem azert mert szeretem).

20 hetes pocakos

2008. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vitamintablettáktól Én is rosszul voltam. Szerintem a gyógyszergyártó cégeken kívűl , ezek a mesterséges készítmények senkinek sem jók! Hidd el!

Ami a legegészségesebb, nem csak várandósan, de akkor különösen , a Flavon Kids! Csupa természetes gyümölcskivonat, garantáltan vegyszermentes! Minden benne van, amire ilyenkor szüksége van a szervezetnek. És nagyon finom is, tuti, hogy nem lesz tőle hányingered! Sőt! B6 vitamin tartalmánál fogva, kimondottan csökken a hányinger.

De válaszd a számodra legmegfelelőbbet! Van miből! :-)

Boldog babavárást!

2008. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam a Gravidától, mindig hányingerem volt tőle. utána váltottam Elevitre, melyet kb. a terhességem feléig szedtem...3900 grammal született meg a kisfiam. Nem biztos, hogy a vitaminoktól, de legközelebb biztos nem fogok ilyet szedni, csak a folsavat (első 12 hétben fontos!)
2008. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
MagneB6. B6 vitamin, gyömbér tabletta.
2008. júl. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szió!


A Flavon Kids is nagyon jó biztosan, csak az árát ne kérdezd meg ha nem akarsz rosszul lenni. A Hipp is 98%-ban természetes gyümlcskivonatot tartalmaz, és az ára a töredéke.

2008. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!