Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam itt, hogy szülésn...

Azt olvastam itt, hogy szülésnél a magánrendelésen fizetett díj 10-szeresét szoktátok adni. Én 4 hetente szoktam járni a dokihoz és minden alkalommal 18. 000 ft-ot szokott kérni. Ezek szerint nekem 180. 000 ft-ot kellene adnom neki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vezet le szülést, miért kérdezed, hogy mennyit kell adnod a szülésért?
2014. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

8 rugóért járok magánrendelésre. Amikor lehetőség van rá, ingyenes ellátásba irányít az orvos. A szülés árára próbáltam rákérdezni, annyi volt a válasz, hogy ha már túl vagyunk rajta és minden rendben, akkor ÉN eldönthetem, hogy milyen szándékaim vannak, nem kötelező semmi.


Amúgy saját tapasztalat (több szakterületen!), hogy a pénzre kevésbé rámenő orvosok szakmailag elkötelezettebbek. Akik nyíltan a pénzre mennek, ott a szakmai figyelem is lanyhulni szokott.

2014. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgysem lehet nála szülni akkor érdemes átmenni máshoz. Én is átmentem a 20. hét után olyanhoz, aki vezet le szülést, nem bántam meg, ezután hozzá járok minden ügyben majd, mert meg voltam elégedve. Néha érdemes nyitottnak lenni és váltani. Olcsóbb is lett a doki, mint a régi és legalább olyan jó. Sok a jó orvos azért olcsóbban is!
2014. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is magánba járok, most vagyok a 28.hétben.

Mindig fixen 8000ft-ot kért, kivéve ha valami extra vizsgálat kellett, ahova külön laborba kellett küldeni pl kenetet(pl HPV szűrés...stb)

Most sincs ez másképp, fixen 8000 mióta babát várok.


Legutóbb mikor nála voltam, megkérdeztem hogy akkor vállalja e, hogy nála szüljek majd, és hogy mennyit kér majd ezért.

Azt mondta hogy vállalja, és nem mondott összeget.


Nem tudom, hogy merre laksz, de ez a 18ezer nekem irreális. Sima 2d-s képet én is kapok az orvosomtól a piciről mindig, bár nekem nem is kéne mindig egy 4D-s ultrahangos kép róla, 1x voltunk külön 4D ultrahangon.


Ha meg ez az orvos nem vállal szülést keress egy másikat akihez járhatsz, és akinél szülni is fogsz. Mégsem egy idegennél szeretnél szülni gondolom...


Hányadik hétben jársz? Melyik városban van ez az orvos akihez jársz, kíváncsi lennék, hogy ki ez... (ezelőtt én is egy pénzéhes dokihoz jártam Budapesten)

2014. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért tényleg kérdezz rá, mert barátnőm pl. szintén olyan dokihoz járt, akinél ugyanígy 14-15 ezer körül volt egy alkalom, viszont a doki szülésnél nem fogad el pénzt!

Hiába akar neki adni valaki, közli,hogy a magánrendelésen otthagyott összeg bőven elég!

2014. febr. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. A héten megyek hozzá egy újabb uh vizsgálatra, és megbeszélem vele a dolgot. A nevét nem szeretném leírni, mert elég jóhirü magánklinikája van...

Egyébként 20 hetes kismama vagyok.

2014. febr. 17. 08:39
 17/17 anonim ***** válasza:
azért jó hírű mert van miből eltartania magát :D
2014. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!