Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvoshoz mentem először,...

Magánorvoshoz mentem először, hozzá szeretnék járni. A rendelésén kért pénzt, most a kórházban kell megkeresnem, terhességi ultrahangra megyek. Ilyenkor szokott pénzt kérni az orvos, vagy csak akkor kérhet ha a magánrendelésén vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én úgy tudom csak magánrendelésen kérhet pénzt,ultrahangon nem ha csak nem 4d-és uh..

Én is magánrendelésre járok de ha van valami akkor bemegyek a rendelési ídőben is,és akkor még sosem kért pénzt tőlem...

30hetes kismami

2008. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a magánrendelésén fizess neki. Nekem sem kellett a kórházban. Üdv 25 hetes kismami
2008. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi ellátás ilyen szempontból ingyenes, szóval nem kérhet érte pénzt, nyugi, nem is fog, az egészen más, ha a magánrendelésére mész, nálunk is így van, ott van díja, tegnap voltam nála a kórházban, ott nem kellett fizetnem.
2008. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben van TBd, nem kell fizetned, az en 13 hetes ultrahangomon volt egy ketezer koruli osszeg, ami nulla forintra redukalodott a tb miatt (a hatoldalon volt). Nem kell fizetned a korhazban, csupan a szulesnel :)
2008. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!