Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli vizeletből meddig...

Reggeli vizeletből meddig tanácsos tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Ha csak később tudod a tesztet megcsinálni, nem azonnal akkor is helyes eredményt mutat?
2014. febr. 17. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de a mai érzékeny tesztek akár napközbeni vizeletből is kimutatják a terhességet, feltéve, ha elég idő eltelt már a begyazódástól. (Általában pé. után kb. 13-15 nap mulva.)
2014. febr. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg azonnal, pár perc sincs az egész. Ha nincs rá időd, akkor tesztelj másnap reggel.
2014. febr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Félre lehet tenni estig, ha csak akkor lesz időd megcsinálni.
2014. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Velcz Csaba ***** válasza:
Nekem már a menszesz előtt 4 nappal délután kimutatta,de általában (Leendő) menszesz után reggel a tutti.
2014. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látjátok, még egy férfinak is kimutatja, ilyen érzékeny ez a teszt! Ugye, Csaba?
2014. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! En este csináltam a tesztet, és akkor is kimutatta. Most már a legtöbb tesztre rá is van írva, hogy a nap bármely szakában elvégezhetõ.
2014. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#-tal egyet értek, de a legtöbben reggel tesztelnek. reggeli pisiből tesztelnek
2022. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!