Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Péntek judit nikolet kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok? 24. -én kellett volna megjönnie,34 ciklusnapon tartok 2 teszt eddig negatív lett de nem reggeli vizeletből!

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval 32 naposak a ciklusaid? Akkor várj még pár napot. Lehet, hogy később volt peteérésed. Nekem is 32 naposak a ciklusaim, és a 35. napon lett halvány pozitív tesztem.
2013. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
31 naposak a ciklusaim múlt hónapban is 24.én volt meg meg előtte hónapban!! Csak én szedtem fogamzásgátlót 9 hónapig dienillét de júliusban abba hagytam. És köv hónapban is szépen meg is jött a mensim de most nem!! 24.-én kellett volna elvileg megjönnie!! de 2 tesztem negatív lett de nem reggeli pisiből!! Nem tudom miért nem jön meg ?? De remélem hogy baba lesz bízom benne!! Csak nem tudom meddig várjak??!! Szerintetek?? És ha köv is negatív?? Akkor nőgyógyász??
2013. szept. 26. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet, hogy a fogamzásgátló elhagyása miatt hosszabbodik a ciklusod. Még csak 2 hónapja hagytad el a gyógyszert.

Persze lehetsz zerhes, és drukkolok is, de nem biztos.

2013. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ma reggel sajnos megjött
2013. szept. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!