Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 5 hetes kismamák?

Vannak itt 5 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék, tapasztalatot cserélnék 5-6 hetes kismamikkal! Ha van kedvetek, írjatok!
2014. febr. 17. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 5 hetes kismama vagyok, valentin napkor tudtuk meg hogy babát várunk. Nem volt tervezett baba, 1 év múlva szerettük volna de így sikerült.

Van egy 10 hónapos kisfiam is. :)

Tapasztalatom van a terhességről és a szülésről is, jobb volt az első terhességem alatt hogy még tudatlan voltam, most hogy tudom mi vár rám jobban félek.

Tünetem annyi hogy feszül és görcsölget a hasam, többet járok pisilni és fáj a derekam.

Te hogy vagy? Első baba? Mikor mész orvoshoz?

2014. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok Nektek! Mi is Valentin napon tudtuk meg. :) Nekünk is van már egy 5 éves kislányunk, terveztünk másodikat, de kicsit később. A lánykámmal 1,5 évig próbálkoztunk mire sikerült, a mostani pocaklakó úgy fogant meg, hogy mindössze egyetlen 1 alkalommal nem védekeztünk, mégis sikerült. :) Nagyon örülünk neki, mert azt hittem több idő lesz mire összejön. Nekem is fájdogál a derekam, pisilek állandóan, és néha szurkál a hasam. Ja és majd elalszom állandóan a munkahelyemen. Szerintem nehezebb lesz a második terhesség, mert nincs annyi időnk magunkra, ott a másik lurkó is, háztartás, stb. Én a szüléstől nem félek, az még olyan "messze" van. :) Boldog babavárást Neked!
2014. febr. 17. 11:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és orvoshoz mikor mész? én még nem jelentkeztem be, de ma már megvettem a Femibion 800-as magzatvitamint. :)
2014. febr. 17. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mi nagyon egymásra találtunk, nekünk is egy védekezés nélküli együtt lètből sikerült összehozni a tesót. Mi sem terveztük még, év végén szerettem volna teherbe esni. A kisfiúnkra amúgy 1 évet vártunk. Azért nem szedtem most gyógyszert mert belefáradtam hogy egyik sem jó, gondoltam kicsit szüneteltetem, nem is aggódtam h teherbe eshetek mert az első is nehezen ment.

Most bezzeg elég volt 1 együttlét is. :)

Holnap kérek időpontot orvoshoz, kb 2-3 hét múlvára fogok kapni és az pont jó is, 8 hetesen már tutti lesz szivhang.

Gratulálok én is nektek és jó babavárást.

Amúgy ti milyen nemü babára vágytok most? :)

2014. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk kislányunk van, én szívem szerint kislányt szeretnék, de igazából mindegy. Tarthatnánk a kapcsolatot, szerintem sok mindent megtudnánk beszélni! :)
2014. febr. 17. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülnék ha beszélgetnénk néha. Irok holnap privit.
2014. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!