Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák hogy vagytok...

28 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit híztatok? Hogy álltok a vásárlással?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

kb 8 kilót híztam eddig.

Jól vagyok, csak pár napja nagyon álmos /fáradt vagyok egész nap.

Nem vettünk még sok mindent(pár ruha, kis-kád...), mert elég sok mindent kapunk meg rokonoktól (kiságy, babakocsi...)

Ruhákból kell viszont még sok mindent beszereznem, mert a családban mindenhol kislányok voltak (és csak rózsaszínbe öltöztették őket) nekem meg kisfiam lesz :)

Ti hogy álltok kedves kérdező? Hogy érzed magad? Mennyit híztál?

2014. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én kb. kg-ot híztam. Nekünk a babakocsi, kiságy már megvan, kádat kapunk ajándékba, ruhákat is kaptunk, de vettem is néhányat :) Még az apróbb dolgok hiányoznak, pelus, meg hintőpor ilyesmik, de azokat még később tervezem megvenni. Egyébként jól érzem magam, esténként már fáradékonyabb vagyok, meg a mozgás nem úgy megy mint eddig, nem mindig esik jól :)) Nekem is kisfiú lesz egyébként :) Mikorra vagy kiírva?
2014. febr. 16. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
en kicsit tobbet hiztam. 11kg... De en allandoan rosszul vagyok. Sokat fekszem, mert csak az segit. De most, hogy szep ido van, sokat setalok a kutyammal. Kisagyat mi is kapunk. Ruhacskakat vettunk, kezdetnek asszem eleg lesz. Pelust kaptunk, de meg kell venni. Kozmetikat meg mindig nem dontottem el, hogy milyan marka legyen. .. Anyu epp most vette meg a polyat. Meg meg meg van a parome is :-), 32 ev utan hofeher. Kocsit meg nem vettunk. Textilpelus meg kell par, egynemut is kapunk. Sogornom nemreg szult, ugyh onnet is folyamatosan kapunk a kisfiurol. Nalunk is kislegeny lesz! Mar nagyon varom!!!!!!!!! Este en is mindig nagyon faradt vagyok... De mar csak 3 honap!
2014. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem híztam, eddig csak "fogytam" 2 kilót (bár volt miből). Babakocsit, hordozót, ruhákat kapunk. Pelenkázó, kiságy, kiskád még nincs. Pelust sem vettem. Még vacilálok milyen legyen. És gondolkodok a "b" terven, ha esetleg nem menne a szoptatás (cumisüveg és hasonlók). A gyógyszertári dolgok is hiányoznak még (lázmérő, orrszívó, krémek,stb.). Tényleg ezekhez (pl. krém) mikor kapunk receptet? A szülés után a kórházban?

Egyébként semmi panaszom szerencsére, mintha csak a pocakom nőne. Se vizesedés, se fáradékonyság, se semmi. :) Nálunk is kisfiú lesz. Valószínű Bence. :) Kitartás nektek! :)

2014. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk is kisfiú lesz! Van már egy fiam, pont 2 év lesz a két gyerek között úgyhogy mindent örököl. Persze kiságy, ágynemű még kell, és a kiskád eltört úgyhogy az is, és pelenka. Azon kívül szerintem minden van. 10 kg-ot híztam, és nagyon nehéznek érzem a hasamat, fáradékony vagyok.
2014. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma töltöttem a 28.hetet. +8 kg-nál tartok. Kislányt várunk.Ruhák,kiságy,kád megvan. Még kell textilpelenka,pelenka,törölközők,ágynemű,babakozmetikumok...és még az én kórházi pakkom sincs készen :) Március elejére tervezem az utolsó nagy vásárlást...amúgy jól érzem magam,nem vizesedek,nem vagyok rosszul,fáradtnak sem mondanám magam,a mozgás,és az alvás viszont egyre nehezebb,már elég pocakos vagyok :)
2014. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, nálunk is kisfiú lesz:) Úgy néz ki Peti, de még lehet hogy megváltoztatjuk:)

Orrszívót, lázmérőt..stb még mi sem vettük meg, majd mostanában tervezzük.

2014. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!