Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-32hetes kismamák vannak itt?

30-32hetes kismamák vannak itt?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk kicsit?Minden érdekel :) Hogy birjatok?Keszultok a szülésre?
2014. febr. 17. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.pénteken leszek 30 heteskis mama.kb 2 hete már nem csak éjelente mozog a törpe hanem napközben is folyamatosan, és jó nagyokat, ki lehet tapintani, hogy, hogy helyezkedik el.ELég jól birom, bár a hátam mindig leakar szakadni, és a hasam is elég nehéz már.Már a kicsinek megvan szinte mindene, apróságok hiányoznak meg a kis szekrénye, de az már meg van rendelve, már csak meg kell, hogy érkezzen.Ezen kívül, még hátra van a festés, de majd kb csak 1 hónap mulva lesz megcsinálva.Készűlni csak terhes felkészítő tanfolyammal készülök a szülésre, meg lelkiekben próbálok, de kicsit félek tőle, úgy terveztük, hogy apás szülés lesz, de egyelőre farfekvéses a baba, és ha nem fordúl meg akkor császár lesz és oda nem jöhet be velem. :( egyébként kisfiúnk lesz, ha minden igaz.Veled mi a helyzet kedves kérdező?
2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pénteken leszek 30 hetes :-)

Az én pici lányom már nagyon profi borda rúgásokat fejlesztett ki, amit nem csak éjjel, de napközben is szeret megmutatni. A szülésre én lelkiekben készülök, nem járok terhesfelkészítésre, szerencsére rengeteg tanácsot kapok már most a szülésznőmtől, orvosomtól és családtagoktól. A derekam eléggé fájdogál, de szerencsére a férjem minden este a rendelkezésemre áll, ha masszírozni kell. :-)

A babaszoba már szinte készen van és megvettünk mindent a babánknak. Már alig várom, hogy kibújjon a kis hercegnőnk :-)

Én is érdeklődöm kedves kérdező, hogy Te hogy vagy, mikorra vagy kiírva, kislány vagy kisfiú a pocaklakód?

2014. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!