Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vaskészítmény válhat...

Milyen vaskészítmény válhat be, ha érzékeny az emésztő és bélrendszer?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok a savtúltengésre, hányingerre és székrekedésre, mikor vasat kell szednem. Nektek volt olyan vaskészítmény, ami nem okozott emésztési problémákat?

2014. febr. 17. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem csak a Maltofer-Fol nem bántott. Rohadt drága, de bevált.
2014. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

A Maltofer nekem bántotta a gyomromat sajnos, nem vált be.

2014. febr. 17. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Neo-ferro folgamma vált be, pedig én is érzékeny gyomrú vagyok, maltofertől rettenetes székrekedésem lett. De ezt neked kell sajnos kitapasztalnod, mert mindenki máshogy reagál a gyógyszerekre.
2014. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem a N-F-F okozott rettentő székrekedést :D

A dm-es vasat próbáltátok? Most jutott eszembe, hogy az se fogta meg a hasam.

2014. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nff-tól nekem is borzasztó székrekedésem volt. Szülés után meg a borzalmas vérképemre kellett vasat szednem, ilyet ajánlott az orvosom: [link]

Ettől tényleg semmi bajom nem volt.

2014. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ötöske, ezt milyen adagolásban szeded? Meddig elég egy üveggel?

Bocsi az offért.

2014. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
re6. Nekem elég volt egy üvegnyit meginni belőle, az úgy kb helyrerakott. 2*10 ml egy nap, tehát túl soká nem elég egy üveg, de legalább panaszt nem okozott. Érdemes lenne orvosnál rákérdezned.
2014. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, hol lehet ezt a szirupot beszerezni? Gyógyszertárakban is kapható, vagy herbáriában?
2014. febr. 17. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan patika van, ahol gyógynövényes részleg is van, na az utóbbiban volt. Patikában keresném, talán dm-ben is láttam.
2014. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!