Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes terhesen kik adatták...

9. hetes terhesen kik adatták be a H1N1 védőoltást, szeretnék tapasztalatokat hallani?

Figyelt kérdés

Tudom szétrágott téma már, de kérem csak azok írjanak akik valóban 9 hetes vagy 12 hetes betöltött terhesség előtt kérték illetve kapták meg a védőoltást. Szeretném tudni, hogy milyen mellékhatásokat esetleg vetélést okozott-e valakinél.


Én most vagyok 9 hetes terhes és a nőgyógyászom kifejezetten utasított hogy adassam be, mert a szövődmények durvábbak és a halálozási arány is.

De féltem a picimet, hogy nehogy baja legyen.


2009. dec. 9. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en pontosan 9 hetesen oltattam magam.nem volt konnyu dontes,de muszaj volt meglepni.semmi mellekhatasa nem volt,a karom fajt egy picit.a baba remelem jol van,a hanyinger nem mult el,es a nadragom is szuk lett azota:)jovo heten lesz uh-m,ha gondolod megirom majd mi volt!ne felj,ovdd magatokat.
2009. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát a hejedben én is félteném!
2009. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy utasít az orvosod? Senki semmire nem utasíthat.

A Mohácsi kórház aláirat egy papírt a kismamákkal, hogy kéred az oltást vagy nem (nehogy felelősségre vonhasd őket). Ennyire egyszerű. Amúgy sem szabad 12 hétnél előbb oltatni, ha jól tudom. Én nem oltatok, de ez az én döntésem, és senki nem utasított erre. 34 hetes km

2009. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a nőgyógyászom és a védőnőm is azt mondta, hogy igen adassam be magamnak, viszont csak a 12. hét után.
2009. dec. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20.09-es válaszoló: Köszönöm a válaszod és várom hogy mi volt az uh-on.


Többiek: Olyan válaszokat várok, akik 9 hetesen beoltatták magukat, egyéb véleményeket kérem mellőzni. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Vannak más kérdések ahol véleményekre kíváncsiak a kérdezők.

2009. dec. 10. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Azóta már betöltöttem a 18. hetet, minden a legnagyobb rendben, jövő héten megyek uh-ra újra. Semmi nem történt, szimplán kizártam egy életveszélyes fertőzés lehetőségét.
2010. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Én végül utólag jól döntöttem hogy nem oltattam, mert hál istennek nem betegedtem meg.
2010. ápr. 25. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta már én is 30 hetes vagyok, eddig minden okés. Bár most azt mondják, hogy érdemes még egyszer oltatni, mert őszre várható a következő hullám. Egy kismama ismét kórházba került.
2010. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hál'istennek addigra már megszülök (07.15-re vagyok kiírva.)
2010. ápr. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!