Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivdobogás van, de nem nőtt...

Szivdobogás van, de nem nőtt a baba két hete, van remény?

Figyelt kérdés
Szerdán leszek 8 hetes, de a baba két hete nem nőtt semmit:(. Bár közben elkezdődött a pulzálás. Volt már valakinek ilyen? Ez jót nem jelenthet, ugye:(?
2014. febr. 17. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott? Én nem vennék mérget az uh-s méretekre. Sokszor nem az igazat mutatja. Szerintem van esély, főleg hogy már szivhang is van. Mikor kell visszamenned? Írd majd meg mi a helyzet, kiváncsi vagyok. Minden jót, remélem nem lesz semmi gond.
2014. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, biztosan nincs semmi gond. A dokim nekem úgy magyarázta, hogy nagyon nehéz lemérni egy ennyire pici 3Ds valamit. És ha 1 mm-el odébb mér, máris heteket téved. Szóval jó eséllyel nem tudta lemérni jól.


Biztosan nincs gond. Ne idegeskedj, azzal sokkal de sokkal többet ártassz a babádnak. Inkább élvezd a terhességet, olyan gyorsan el fog repülni ez az idő és utána azt fogod kívánni, bárcsak még a pocakban lenne és tudnám kontrollálni. :-)

2014. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2014. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!