Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma az I. trimeszterben....

Hematóma az I. trimeszterben. Kinek milyen tünetei voltak? Mi lett a babával? Volt olyan akinek nem volt verzese az elejen, megsem maradt meg a baba?

Figyelt kérdés
Nekem a petezsák felett van viszonylag nagy, a doki nem sok jóval kecsegtetett, hogy majd vérezhetek, meg elmehet a baba. 5 hetesen voltam vizsgálaton, azota 6,5 hetes vagyok, de semmi tünetem, nem verzek. Ettöl lehet hogy már nincs meg a kisbabám? Még 2 hét mire visszahivott. Nem tudom reménykedhetek-e?
2014. febr. 19. 08:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt, kaptam utrot, de nagyon elkezdtem vérezni, aztán mikor mentem a legközelebbi ultrahangra, már nem volt baba. Nekem senki sem mondta, hogy pihenni kellene, végig dolgoztam elég stresszesen. Sajnos :-(
2014. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Emerencia76 ***** válasza:
Szia. Nekem nincs hala egnek de olvasom egy blogit ahol az anyukanak nem volt egyszeru terhessege sokminden baja volt neki tobbek kozt hematoma is es megus megszuletett gyogyoru pici labya. A cim mist nem mety fejbol de a keresobe beirod h piroskaesfarkas blog megtalalod.
2014. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Emerencia76 ***** válasza:
Bocs az elztesekert telorol vagyok.
2014. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt,nem is egy, az egyik pont a baba mellett. A másik a méhszájnál,meg egy messzebb. Nagyobb volt mint a baba. Szigoru pihenés és rutascorbin tablettát kellett szednem. A 12. hétre elmult,felszivodott. most 36 hetes kismama vagyok. Ne aggodj tényleg csak feküdj szinte csak wcre kelj fel. Drukkolok,(én sem véreztem egyszer pecsételtem de ennyi.)
2014. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vérzés és nem marad meg a baba, de nem tudják, miért.
2014. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, barnázással és vérzéssel járt, nem kaptam gyógyszert, csak feküdnöm kellett és E-vitamint szedni. És persze no sex.


Hát persze, hogy reménykedhetsz! Esetleg menj el egy fizetős ultrahangra, én azt tettem, mikor nem tudtam várni :)

2014. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem 2 szer volt ilyen, 1.pici barnázás ,levált a méhfalról 2.ömlött a vér,pont a kijáratnál volt a baba azt mondták ha megindul kifele a haematómaematóma elsodorhatja a babát,hatalmas volt a haematóma sokág nemvolt,de a kislányom most 1 éves :)
2014. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sokáig megvolt
2014. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Barátnömnek volt a 9. héten vérzett akkor derült ki, pár hét alatt felszuivodott, a babának semmi baja nem lett.
2014. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ahogy neked is kedves kérdező, a petezsák felett volt egy hatalmas haematóma. 6 hetesen 2x elöntött a vér, de annyira,mintha mensiznék! Rohantunk a dokihoz, azt mondta, fennáll a veszély, hogy a petezsák feletti haematóma elsodorja a babát, és fenyegető vetélést írtak a papíromra, veszélyeztetett terhességgel tp-re küldtek, Kaptam 3x3 Utrogestant, 3x1 Duphaston, és Magne b6-ot a 12.hétig. Nekem akkor a két hatalmas vérzéssel kiürült a haematóma, azóta sincs semmi gond szerencsére. Holnap töltjük a 23.hetet:)
2014. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!