Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok 7 kg...

12 hetes terhes vagyok 7 kg fogytam a 6. héttől. Aggódok, a baba tud-e rendesen fejlődni? Vitaminokat szedek és most már mondhatni rendesen táplálkozok. Ki volt hasonló helyzetben? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A babával minden rendben?
2014. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a nagy ultrahangra, remélem ott kiderül, hogy minden rendben van-e. Még nem tudom... Rosszullétek még vannak. azt mondta a doki addig örüljek, mert az jó jel. Első terhesség kicsit aggódok azért ..
2014. febr. 10. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos vagy?

Én nem, mégis 4 kilót fogytam (60ról) az első 14. hétben. Én is csak vitaminokon éltem meg vajaskenyéren. 22 hetes vagyok, szépen fejlődik a kisfiam, szóval ha nem vagy extrém vékony, nyugi, ő elveszi ami kell neki!

2014. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
60 kiló körül lehettem mikor teherbe estem, most vagyok 53,5. Sokan megjegyzik, hogy vékony vagyok, de a csontjaim nem látszanak azért ki :) Köszönöm, nagyon jól esnek ezek a megnyugtató szavak
2014. febr. 10. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 12 kgot fogyt a 12. Ultrahangig. Az uh- megállapították, hogy 5 nappal nagyobb. Holott ez nem lehet. Szóval minden rendben, azóta pár kiló vissza is jött. A baba úgyis elveszi ami neki kell akár, a te rovásodra is.
2014. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyébként is nagy súllyal indítottam, 95 kg-al. 2 kilót "fogytam" és azóta nem jött vissza semmi. Van miből táplálkoznia. :) A pocakom nő és a babám is rendben van. :) 26hkm
2014. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben van, sőt előre is fejlődik. 12 hetes nagy uh-n mondták, hogy 13 hetes :) Köszi a válaszokat
2014. febr. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!