Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+6hkm vagyok néhány panassza...

33+6hkm vagyok néhány panasszal vajon ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
A hátamon nem tudok pihenni sem aludni mert fulladok ezt ha jòl.tudom 'így van rendjén' Második: Rettenetően izzadok terhességem alatt, és egy ici picit nehezebb a szatyrom táskám már fáradt vagyok fulladok illetve nehezebb légzésem van /aszthmám van alapba/ Nem tudom babám mikor akar majd ki bùjni sőt még van bőven.ideje de ùgy érzem sokszor nem bírom tovább a miértjét nem tudom el mondani senkinek csak annyit hogy fáradt vagyoj 0-24òrában és kimerűlt. Első terhességem. E gyermek lesz nekem nekünk az életünk csak sajnos már ki merűltem de a nagy nap még vissza van :-) Várok egy kis bíztatást. :-)

2014. febr. 19. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, biztatni nem nagyon tudlak, mert ez már csak rosszabb lesz, de ez így teljesen természetes a vége felé. Kitartást és könnyű szülést kívánok.
2014. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát jónéhány év van hátra, nem hét :) Egyébként teljesen normálisak a panaszaid, már van súlya a babádnak :)
2014. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Asztmával, a 33. héten menj el táppénzre, és ne legyen icipicit sem nehezebb a szatyrod. Van aki könnyebben, van, aki nehezebben viseli a terhességet - nem kell úgy tenned, mintha semmi bajod nem lenne. A terhesség nem betegség - ezt meg fogod kapni, de attól még lehetsz fáradt és lehet szükséged több pihenésre, mint korábban vagy mint más terheseknek.
2014. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitartás! ;) Az a pici pofija abban a pillanatban felejtetni fog veled minden eddigi fáradalmat, mikor megszületik, csak erre gondolj. :)
2014. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kriszti086 válasza:

Szia! Én a 38. hétbe vagyok és nekem is ugyan ezek a napjaim része....plusz a hasam is bekeményedik ha lépcsőzök.

Plusz ha leguggolok már felállni egyedül nagyon nehezen megy!

Sajnos normális igen! :((((

Na de már nem sok van vissza! :)

Gondolj erre ilyenkor!

2014. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm. Este hogy pihennék jobban illetve aludnék akkor meg nem hagy a kicsink ùgy mocorog :-) :-) Jòl esett olvasni minden mondatot. :-) Boldog anyaságot kismamaságot mindenkinek!!!!!! :-) :-) ^_^
2014. febr. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!