Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szules elojele lehet a...

A szules elojele lehet a hasmas? Es mennyi idovel jelentkezik szules elott?

Figyelt kérdés

Februar 26-ra vagyok kiirva szulni, es hetfon voltam dokinal, azt mondta hogy a baba keszen all, lenn van es barmikor beindulhat a szules.

Mar kb 2-3 hete mind faj a szemeremcsontom. Tegnap ejjel bekemenyedett a hasam es kb egy oran at ki sem szunt, aztan elmult minden fajas nelkul.

Tegnap egesz nap ehesnek erztem magam, de nem ettem ossze vissza mindent, megis ma kb 5 szor kellett menjek az illemhelyre hasmas miatt.

Ha virus lenne akkor tobbszor kellett volna jarjam az illemhelyet nem?

Irjatok legyszi ha van ezzel kapcsolatos tapasztalataitok. Koszonom!


2014. febr. 19. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, es epp ma vagyok 39 hetes
2014. febr. 19. 16:40
 2/6 A kérdező kommentje:
...es ma reggel rokaztam is.
2014. febr. 19. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Ilyenkor a szervezet úgymond tisztítja magát. Majd írj ha baba van :)


Könnyű szülést!

2014. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy beindul,a szülést megelőző este én is hánytam,aztán délelőtt 1/4 10-kor elfolyt a magzatviz.
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem előtte este jelentkezett kis barnázással,reggelre véreztem aztán beindult,egész éjjel a wc-n ültem
2014. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de meg mindig semmi...
2014. febr. 20. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!