Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A székrekedés hányadik héttől...

A székrekedés hányadik héttől éri utol a kismamákat? Meddig tart? Mindenkinél jelentkezik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél jelentkezik és nem is mindenkinél egy adott terhességi szakaszban jelentkezik, kinél mikor.

Nálam olyan 5 hónapos terhességi korban jelentkezett és ki is tartott a végéig. Meg még sajnos utána is, de mondjuk nekem más, epe, gyomor és emésztő szervrendszeri betegségeim is kialakultak, ami miatt székrekedéses voltam.

2013. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt székrekedésem a terhesség alatt, na de utána... A szoptatás alatt nagyon oda kellett figyelnem a folyadék mennyiségre, különben szedhettem laevolacot.
2013. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem már terhesség előtt is néha probléma volt, na de terhesség közben… kb. 5. hónaptól nálam is, de valami iszonyú szinten. Sok-sok folyadékot kell inni, sétálni, bár szerintem ezt minden kismama tudja, csak tartani kevésbé :)
2021. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!