Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér probléma? Csak egy...

Aranyér probléma? Csak egy kicsi segítség kéne!

Figyelt kérdés

Itt az oldalon már tájékozódtam, mi jó rá, meg hogy már szülés előtt is kijöhet....De vajon nekem is az van?

Eléggé viszket (tisztálkodom rendesen!!!!) és valami dudort érzek ott :( Egyelőre, szerencsére nem fáj. Még soha nem volt ilyenem, fogalmam sincs, milyen is az?

Valószínű, hidegre ültem..... :(


Előre is köszi. 35 hetes kismami


2009. dec. 10. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nagyon valószínű, hogy aranyér (viszket, dudor)nekem az orvosom azt mondta, hogy a súlytól(pocak),hidegre, keményen üléstől, kemény széklettől is kijöhet:( Nekem is kijött a 38.hét tájékán:( Sperti kenőcsöt(lehet terhesen és szoptatás alatt is használni) és kamillás borogatást használtam minden Wc-zés után. Nagyon hamar elmúlt, de a szüléskor újra kijött, de azóta semmi (kop-kop-kop)

Minden jót Nektek!

2009. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínű nekem még vérezni is szokott néha. Kezd el kezelni mert nem lesz jó vége. Ha nem is aranyér még de legalább a megelőzést kezded el.

2009. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyanús :(

Én Forever Poducts-os Lips-sel kenem, nagyon jó!

Kb. 1200-1500 Ft

2009. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, kenegetem egy kicsit....azzal nem árthatok neki.


Köszönöm a segítségeteket!

2009. dec. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!