Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használhat egy...

Milyen krémet használhat egy kismama terhesség alatt, hogy szép maradjon a hasuk?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy krémet lehet használni a terhesség alatt, hogy ne legyen annyi terhesség csíkok. Melyik krémmel lehet ezt megelőzni?
2009. dec. 10. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi csíkok elleni krémmel. Van az Avonnak is. Én a DM-ben vettem Babylove krémet, ebben olajok is vannak. De lehet, hogy a sima testápoló is elég.
2009. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem mindenkinek használnak,attól függ milyen típusú a bőröd,én megvettem a legdrágábbat,vettem mandulaolajat... a hasam mégis olyan csíkos mint egy görögdinnye... hiába kenegettem,pedig még csak 28 hetes vagyok.

Kívánom hogy te megtaláld ami neked használ,de ha mégsem,akkor se kenődj el,ez a velejárója a terhességnek,arra születtünk hogy csíkos legyen a hasunk :D

2009. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én körömvirágkrémmel kenem,sztem nagyon jó.27 hetes vagyok
2009. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sima babaolajat használtam, de naponta többször is.
2009. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
DM Babylove Mama krém.
2009. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek.
2009. dec. 10. 11:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Babylove olajtól nekem nagyon szép maradt.Este ezzel kentem, napközben pedig egy Milupás krémmel.Az is kifejezetten kismamáknak van a DM-ben.
2009. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann-ban vásárolt babydream olaj, és milupás krém, de egyik hónapról a másikra (a 6-7.hónapban 13cm-t!!!) nőtt a pocakom a pocaklakómtól, és ennyit is ért a 2ezres krém! de ez emberfüggő!
2009. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók írták, a DM-es babylove mamáknak való terhességi csíkok elleni olaj nagyon jó. Szerintem az olaj jobb, mint a krémek. Amíg kisebb volt a hasam addig esténként kentem az olajjal, nappalra pedig száraz bőrre való testápolóval. Amióta nagyobb, azóta reggel-este kenem az olajjal, plusz nappal még testápolót is teszek rá. Eddig (lekopogom) elég jó, csak a hasam legalján van néhány pici repedés. Most már lassan a 39. héten vagyok, úgyhogy remélem már nem lesz repedés.
2009. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
12-16-os vagyok. Csak annyit még, hogy biztos, hogy jó ez a DM-es olaj, mert amúgy hajlamos vagyok ezekre a striákra, több helyen is vannak a testemen, a hasam viszont szép maradt.
2009. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!