Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin mellett mennyi...

Gabszem kérdése:

Terhesvitamin mellett mennyi Magnerot-ot lehet bevenni egy nap ha sokat keményedik a hasam (korai terhesség,5 hetes)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A magnéziumból nyugodtan lehet igény szerint szedni.

Amikor nekem nagyon sokat keményedik a hasam, akkor simán lemehet 2-4 ezer mg magnézium naponta.

2014. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3x2-t szoktam,de az orvos szerint ezt nem folyamatosan,hanem addig lehet így szedni amíg van panasz.aztán szépen vissza csökkenteni napi pár szemre.

Hallottam,olyat,aki végig nagy dózist szedett,nekem viszont ezt mondták. Orvost kéne megkérdezni,mert 5 hetesen fura a keményedés,szerintem nem normális.

2014. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem az első terhességemnél is sokat fájt a hasam az első 3 hónapban sajnos.
2014. febr. 21. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem is sokat fajt az elsonel is es most a masodiknal is a hasam. 5 hetesen pecsetelo verzesem, majd 15 hetesen korhazban is voltam verzes miatt. A kemenyedesek es a szex valtotta ki. Azota 3x2 Magnerotot szedek. A kemenyedesek idovel ritkultak, neha meg van, foleg ha nem veszem be a 3x2-t. Most a 25. hetnel jarok, a vervetelnel kicsit meg igy is alacsony volt a magnezium szintem. Nyugodtan szedd a napi 3x2-t. Baj is lehet a kemenyedesekbol.
2014. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Igaz, én nem Magnerotot szedtem, ha em magnesii citrici-t, de abból az Elevit mellé napi 2x1-et, a 13. héttől pedig 2x2-t.
2014. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a hasam alja kora terhesen a dokim magne B6-ot ajánlott 3x1-et. Azt mondta csak később kezdjem el a magnerotot az nagyobb dózisú, mert ha már most azt szedem később nem fog hatni. Most tértem át rá 16 hetes múltam.
2014. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!