Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben érdemes...

Ebben az esetben érdemes tennem valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 napig kórházban tartottak 37 hetes vagyok.Toxémia gyanúval kerültem be,de pénteken kis ráhatással kiengedtek.

Amikor bekerültem rossz volt a vérnyomásom és dopegyt-et kellett szednem.Ez helyre is hozta,így jöhettem haza,hogy itthon is folytatnom kell.

Erre a kórházi zárómra duphaston-t írtak a dopegyt helyett.Egyszerre adták ki az én zárólapom egy másik nőével együtt.Ő vetélés gyanúval került be,és neki írtak fel duphastont és azt is kellett szednie.

Lehetséges,hogy elírták az enyémet (feltételezem véletlen),de ha nem veszem észre időben,akkor gondolom elég nagy bajt csinálhatott volna.


Érdemes lépéseket tennem az ügyben,jelezni a kórház felé,hogy nagyon elírták?


2014. febr. 22. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mint, hogy a zárón írták el, de jó receptet kaptál? Szerintem ebben az esetben semmi jelentősége, hogy a záróra mi van írva..
2014. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,a recept is rossz volt!

Párom váltotta ki,hazahozta..vettem volna be,akkor láttam a dobozát,meg maga a tabletta is más volt.Akkor néztem meg,hogy mi a franc ez..és láttam,hogy totál más gyógyszer.

2014. febr. 22. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor persze, jogos!!!
2014. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, érdemes elindulni az gyben. 1,5éves lányomnak a patikában felnőtt köhögéscsillapítót adtak ki..figyelmetlenek voltak, elég sűrűn elnézést kértek,de az ilyennel nem szabad szórakozniuk,
2014. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!