Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki Miskolcon...

Volt már valaki Miskolcon szülésfelkészítésen Biri Zsuzsánál? Milyen? Érdemes rá elmenni? Hogy zajlik egy ilyen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi csak uh-n voltunk nála. Rendkívül kedves, közvetlen, nagyon tapasztalt szülésznő és szonográfus. Én csak ajánlani tudom. Bármit megkérdezhetsz ami érdekel.
2014. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok :) Mi nem voltunk szülésfelkészítőn...én a Semmelweisbe szültem és ott van arra lehetőség (szülés előtti hetekben), hogy megmutatják a szülőszobát és az osztályt is... szerintem "felesleges" a felkészítő... nekem első szülésem volt és megoldottam szülésfelkészítő nélkül is :) Úgy gondolom, hogy felkészülni úgyse tudsz...a szülésznők és az én esetemben az orvosom is mindent jól irányítottak...elmondták mikor mit és hogy csináljak.


Persze ez az én véleményem és tapasztalatom.


Könnyű, problémamentes szülést.


Jó egészséget Nektek :)

2014. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!