Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulsujos kismamák, nektek...

Tulsujos kismamák, nektek mikor kezdett el latszodni a poci?

Figyelt kérdés

Sziasztok! En 11.hetben vagyok. 97kg-mal estem teherbe, a magassagom 180cm. Sujfelesleges kismamák, nektek mikortól latszodott a pici poci? Esetleg van kepetek? Az interneten csak 50-60 kg-os kismamák fenykepeit latom. Ugy érzem en vagyok az egyetlen kismama sujfelesleggel:(

Koszi a válaszokat!:)



#11. hetes #Sujfelesleg
2014. febr. 22. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül!!Én sajnos 107kg-val kezdtem a terhességet 170cm-rel. most vagyok 15 hetes hétfőn töltöm a 16. hetet de még semmi nem látszik rajtam.Sajnos én hasra híztam sokat így örülök majd ha a 7. hónapban látszik.A fő hogy egészségesek legyünk. Eddig szerencse senki nem bántott a súlyom miatt az eredményeim is jók lettek. De én is kíváncsi vagyok a többi válaszra :)Gratulálok
2014. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:) en is "házas vagyok" engem se bánt senki. En saját magam mert soha életemben nem voltam ilyen kövér, 2 év akadt szedtem fel egy csúnya terbaleset után.Élsportolo voltam,egyik napról a másikra felváltotta a sportot az otthonulos nasi...:(
2014. febr. 22. 11:17
 3/20 A kérdező kommentje:
Akartam írni "hasas vagyok"
2014. febr. 22. 11:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Én a gyakorlati éveim alatt híztam sokat :( Szakácsként nem volt időm enni soha és este maikor hazaértem na akkor pótoltam be sajna hajlamom is meg volt hozzá :( A sport elmaradt idő hiány miatt és szépen lassan 3 év alatt híztam 30 kg :( azóta hiába próbáltam le adni nem ment.Szeretek enni és párom sem könnyítette meg a helyzetem. Most igyekszem odafigyelni mit eszem.Szerencsémre nem bírom a fehér lisztes dolgokat mert savam lesz tőle így igyekszem kiiktatni. Több zöldséget főzeléket gyümölcsöt eszem eddig 2-3 kg szedtem fel. Remélem nem lesz sok a vége.
2014. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia! En 167 cm vagyok es jelenleg 99,5 kg.

92-vel estem teherbe, de nemreg voltam 101 is.

Nekem kb 4-5 honaptol kezdett el ugymond gömbölyödni.

2014. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a másodikkal 80 kilóval kezdtem, és csak a 7. hónapban kezdett látszani!!!
2014. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én 5 évig próbálkoztam babával a férjemmel, már nagyon reménytelennek tűnt. Semmi más nem érdekelt, 56 kgról 87re! híztam bánatomban, kb. 7 hónap alatt. Teherbe estem. Tökéletesen egészséges a babám, már 10 hónapos nagyfiú, viszont 112 kg.mal szültem. Már visszafogytam 76 kgra, nem fogyókúrával, talán a boldogság :D Meg a szoptatás.

Nekem kb. az 5. hónaptól látszott picit, de igazán csak a 7. től.


Ne arra gondolj, hogy jaj, nekem súlyfeleslegem van, meg nem vagyok atléta alkatú, tökéletes kismama, hanem arra, hogy egy ember van a pocakodban, akinek életet adsz! Minden kismama csodaszép!

2014. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló Gratulálok a picurhoz sok boldogságot jó egészséget.Örülünk hogy írtál!!Első voltam :)
2014. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hasonló jókat kívánok mindenkinek!
2014. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Grafikon mindenkinek:)
2014. febr. 22. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!