Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik valakinek valami...

Kismamik valakinek valami ötlet hátfájásra? 27+5 napos kismama

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kismamatorna segített, illetve a férjemmel masszíroztattam magam.
2014. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is szoktam tornázni meg maszíroztatni magam . meg forró fürdőtt szoktam venni az segít. de valami új dologra gondoltam hátha..
2014. febr. 22. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Most én is ezzel szenvedek. Újabban már akkor is fáj ha felállok :(

A forró vízzel azért vigyázz (mondom én aki nem tudott leszokni a meleg vízről :))

2014. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D igyekszem vigyázni de mindennap kádban fürdöm nem zuhanyzom azt nem szeretem. nagyon fáj állandóan.
2014. febr. 22. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
lesz ez még rosszabb is nyugi! Nem nagyon tudsz mit kezdeni vele. Énis csináltam ezeket a módszereket,de csak ideig óráig tart. Ahogy telnek a hetek úgy erősödnek a fájások! Főleg ha nagy babád lesz!
2014. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii a megnyugtatást :D xd Egyre jobban fáj napról napra. kíváncsi vagyok mekkora baba lesz :)
2014. febr. 23. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatós párna segített sokat ezen a problémán még a baba születése előtt. Kicsit húzós az ára, de nagyon kényelmesen lehet rajta pihenni, szülés után a szopizásnál is nagy hasznát vettük és a baba is nagyon szeretett rajta pihenni.
2014. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!