Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 39 hét 2 napos...

Ma vagyok 39 hét 2 napos kismama van aki ilyen idős? Mit éreztek ti mentek már szülni? Várjátok már? Hanyadik baba? írnátok nekem utolsó uh adatokat mekkora volt a babátok? Minden érdekel. és hol fogtok kinél merre felé szülni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 38+4 vagyok:) Nekem harmadik baba. Nekem utoljára 36 hetesen volt uh és akkor 2510 volt a becsült súly. Én nagyon várom már, mert irtó sokat kinlódom:)

Veled mi a helyzet?

2013. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

39+4 vagyok, második baba, fogalmam sincs mikor megyek szülni de már mennék :-). 2,5 hete 2111 volt a méhszájam, azt mondta a doki tutira áprilisi baba lesz...hát már csak 9 óra 8 perce van erre. :-DDDD

37 hét 4 naposan becsülték 3850 grammra. Tesója is nagy volt, 3800-al született (szerencsére könnyen), így nem is számítottunk kisebbre. Már nagyon szülnék mert nagyon nehéz a mozgás is, fekvés is, ülés is, közben a 2 éves fiamról gondoskodni ilyen "mozgáskorlátozottan". Bp., Margit kórházban fogok szülni, elsőt is ott szültem.

2013. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ma vagyok 39. hetes éppen. Már van egy kislányom, a babóka fiú lesz. Hétfőn fogok befeküdni a kórházba. Múlt héten eldöntötték, hogy császárral fogok szülni. Csütörtökön és pénteken megyek belgyógyászati vizsgálatokra, ami a műtéthez kell. Remélem nem váratnak sokáig, ügyesen túl leszek a műtéten. A kislány is császárral született, főleg a mérete miatt 47cm/4kg. A kicsi fiú is állítólag nagyocska, 4 kiló felett várhatjuk, csak ennyit mondtak. Külföldön élek, imádkozom is, hogy nehogy valami dzsungelszökevénnyel kerüljek majd egy szobára. :DDD

Nektek milyenek az eredmények? Kislány, kisfiú? Jól bírod az utolsó heteket? Sokat mocorog a pici? Lábad nem puffad még?

2013. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem 3 babám lesz

van már egy 7 éves kislányom zita zoé és van egy 4 és fél éves kislányom hédi hanna

most nem kérdeztem meg hogy fiúcska vagy ismét kislány lesz

mindegy csak egészséges legyen bár fiúra gyúrtunk

nekem nem jósólnak nagy babát sőt 38 hét 1 naposan azt mondták hogy 2557 gramm hát nem tudom mennyi lesz a végén de a lányok se voltak nagyon nagyok átlag

a kezem és a lábam kb 3-4 napja van bedagadva mint egy bálna olyan amúgy minden oké

2013. ápr. 30. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:

38+5 hetes kismama vagyok, kislányt várok :-)

Első baba lesz, így emiatt izgulok a szülés miatt, pedig már nagyon várjuk, hogy kinn legyen :-)

2013. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok (39 hkm).

Azért kérdeztem a lábad, mert épp ma panaszkodtam a védőnőnek, hogy este már úgy éreztem, hogy szétpukkad a lábfejem, és reggel csak egy cipőt találtam, amit fel tudtam venni.. nekem is pár napja vannak ezek a gondok, de azt mondták, ilyenkor ez már szinte mindenkinél így van, és míg nem híztam egy hét alatt 1-2 kg-t, addig nem kell pánikolni.

Szép nevei vannak a kislányaidnak. Biztosan kis édesek. Várják már a testvérkét? Az én lányom először el volt ragadtatva, de mostanában már inkább duzzog, hogy "biztos a kicsit jobban fogod szeretni". 11 éves, néha kikészít idegileg :)

2013. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!