Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 39 hetes kismamák, ti...

Lassan 39 hetes kismamák, ti sem tudtok aludni rendesen éjszaka?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 17:32
 1/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

Kedden leszek 39 hetes, mar nehany hete nem alszok valami jol, mostanaban mintha jobb lenne, csak iszonyat koran felkelek es nem tudok visszaaludni,.4:30 kb :( Voltak hetek h nem aludtam 01:00-04:00-ig, most pedig alszok egesz ejjel, de arra ebredek hajnalban, hogy ugyanabban a pozban vagyok, ahogy lefekudtem :) azert ilyenkor kicsit megijedek, h nem lett e baja babanak, aztan mozdul egyet es megnyugszok :)

Csontjaim, derekam fajnak, kemenyedek...lassan itt az ido, johetne mar :)

2014. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már előre félek az éjszakától, örülök, ha 1 órát tudunk aludni egyszerre :(
2014. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerdán töltöm a 39 het. Detto ugyanez nálam. Alig alszok,azt is nyugtalanul

Felkeléskor fáj mindenem

2014. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is szerdán leszek 39 hetes.Kivételesen tegnap éjjel nagyon jól aludtam.

De egyébként nekem is már minden bajom van.

Alig tudok kikelni az ágyból,pedig éjjel 2x kell pisilni legalább.

Fáj mindenem és már a jósló fájások is egyre gyakrabban jönnek!Feszül és nagyon nehéz már a pocak!Ideje lenne,hogy megszülessen!:-)

2014. febr. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!