Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, december...

39 hetes vagyok, december 8-tól látogatási tilalom van a kórházban. Nem lehet apás szülés, ahogy eredetileg szerettük volna. Akinél ugyanez a helyzet, hogy viseli?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, ez kórház függő, van ahol a szülés erejéig beengedik az apát, viszont a látogatás sehol sem megengedett. Kérdezz utána a kórházba, hogy apa mehet-e veled. Jó egészséget kívánok :)
2009. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Már megkérdeztem és mondták,hogy nem lehetnek bent az apukák,sőt még az osztályra sem mehet be senki.

El vagyok keseredve,mert amikor a fiamat szültem,együtt csináltuk végig és most teljesen egyedül kell..

2009. dec. 11. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok. Szegénykém, akkor nincs mit tenni :( A szülésznőd fogadott? Mert nekem már attól is jobb egy picit, persze apát nem helyettesíti. Én csak március 3-ra vagyok kiírva, talán akkor már nem lesz ilyen... de csak talán. Sok erőt kívánok, gondolj arra, hogy kb 4 nap után otthon lehetek újra együtt.
2009. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Direkt nem fogadtunk sem dokit,sem szülésznőt.. Úgy voltunk vele,hogy úgyis ott lesz a férjem. Bevallom, hogy félek. Félek attól,hogy senki rám sem néz majd. De telefonon tartom majd a férjemmel a kapcsolatot..

Szeretnék túllenni rajta.

Nektek is jó egészséget! Olyan hamar elrepül ez a néhány hét:)

2009. dec. 11. 10:16
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk azt mondták Szegeden, hogy ha Apa be van oltva legalább 2 héttel a szülés előtt, akkor a szülésre bemehet. Reméljük így lesz! Én nagyon szomorú lennék és magányos, ha nem engednék be. Nekünk van ugyan fogadott orvosunk, de szülésznőt azért nem fogadtunk mert ő bent lesz és nem leszek egyedül+ még nem is laikus a témában. Ne szomorodj el nagyon, majd csak túl leszel rajta és együtt örültök a kis manókátoknak.(-:
2009. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most jól megijesztettetek. Azt hittem, szülni bemehet mindenhol az Apa, de akkor jobb, ha én is megkérdezem előre, hogy mire számítsunk, mert ha Ő nem lehet ott velem, egy szülésznő csak kellene.

:(

2009. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sopronban szülök majd januárban. Fogadott orvosunk van, azt mondta neki nem okoz problémát, hogy az apuka bent legyen. Szerintem teljesen mindegy, hogy az apuka bent van vagy sem, a fogadott orvos szükséges!! Más a bánásmód. Tapasztalatból mondom...
2009. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. A fiamat fogadott dokinál szültem és semmi előnyét nem éreztem.

Az Pesten volt. Azóta elköltöztünk Békés megyében élünk.

Itt sok kismamával beszélgettem. Felfogadták a dokit,aztán az orvos közölte,hogy ha hétvégén szül,akkor sorry, de az a 2 nap az unokáié..

A másik doki meg Szilveszterkor közölte,hogy már ivott,ugyanúgy az ügyeletesnél szült a nő..

Megpróbálok nem idegeskedni. Itt egy apuka sem mehet be,ha van fogadott doki, ha nincs,akkor sem.

2009. dec. 11. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez annyira durva! Ez a kórház igazgató hatásköre, nem lehet külön kérelmet beadni, hogy apa be van oltva, igazolni tudja és engedélyezze mégis?
2009. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hiába lenne beoltva,mert attól még fertőzhet..

Egyébként sok kórházban úgy van,hogy a szülésnél bent lehet az apuka,utána a megfigyelőben már nem.

Itt a szülésnél sem..

2009. dec. 11. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!