Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » P3-om van és 10 napos kúp...

Gabay kérdése:

P3-om van és 10 napos kúp kúrát csináltam. Azonban a 10 nap után teherbe estem. Most vagyok 4 hetes, és megyek az orvoshoz. Szerintetek a p3 vírustól lehet valami baja a babának vagy nekem? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

#P3 #4. hét #10 napos kúp kúra
2014. febr. 23. 21:13
 1/4 lcs ***** válasza:
barátnőmnek is volt a terhessége elején, nem volt semmi gond vele, kikezelték, köv. kontroll vizsgálaton már minden oké volt :) remélem sikerült kicsit megnyugtatom téged :)
2014. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első terhességnél így volt nálam is, egészséges lányom született :)
2014. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
p3 vírus? A p3 egy érték, amely azt mutatja, hogy valamilyen elváltozás található a méhnyaknál. Ezt okozhatja valószínűleg gyulladás,vagy egyéb is. Ez nem vírus! nekem is volt, nekem semmit nem adtak rá, magam vettem ezüstkolloidot mert jókat hallottam róla, következő vizsgálatkor már újra p2 volt az érték. Nyugi, nem lesz baja a babának!! :)
2014. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve ami kimaradt, okozhatja HPV fertőzés is a p3 elváltozást! HPV-re nem találtak gyanút nálad?
2014. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!