Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felveszed terhesen a magassark...

Felveszed terhesen a magassarkút? Kb, hányadik hétig?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
magassarkú csizmám van,abban mentem szülni(olyan 5-6centis sarok)
2014. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Későn kezdett nőni a pocakom 1terhessegnel kb 6dik honapig vettem fel magas sarkú cipőt 2dik babaval 4-5ik honapig pont nyárra esett a pocakos időszak rosszul viseltem a hoseget igy jobb volt egy kényelmes papucs!:-)
2014. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok. A hètvègén színhàzban utàna vacsizni voltunk. 10 centis magassarkùban voltam.
2014. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
örülök neki, hogy nem csak én vagyok így vele. De már elegem van a csizmából meg a télikabátból, és annyira jót tenne a lelkemnek a magassarkú :) meg a kicsit csinosabb kabát, ruha... csak kicsit tartok töle, hogy megszól majd anyós pajtás...
2014. febr. 25. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
En addig felveszek magassarkut amig kenyelmes.Anyos engem is meg szol,mondjuk nem tul surun,mert 2000 kilometerre lakik.Mar 12 hetesen kismamaruhat adott volna ram,en meghallgatom,de ugyis azt veszek fel,amit akarok.Attol,mert babat var valaki meg nem kotelezo melegitobe jarni.
2014. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magassarkú a csizmám, szeretem nagyon mert iszonyatosan kényelmes :)

Ha bejön a jó idő, valószínűleg nem fogok felvenni magassarkút csak laposat, jobban szeretem a sportos vonalat, fiatal is vagyok. Bár lehet, hogy idén beújítok és inkább nőiesebb vonalat fogok választani :)

Kell egy kis változás.


23 hkm

2014. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!