Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem terhestorna...

Ajánlanátok nekem terhestorna dvd-ket? Kinek mi a tapasztalata a dvd-kel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tapasztalatom az, hogy nálam nem ért semmit. Mivel állandóan megfájdult a gyomrom, amikor kelleténél tovább volt éhségérzetem, muszáj volt ennem valamennyit, csak úgy múlt el. És ez így ment végig.. 8. hónapig tornáztam, ugyanannyi kg feljött havonta, mint az utolsó másfél hónapban, amikor nem csináltam már. Alkat kérdése is biztos, ha oda tudsz figyelni arra, hogy mennyit és mit eszel, és rendszeresen tornázol, biztos érni fog valamennyit.:) Én Rubint Réka kismamatornáját csináltam. Netről is letölthető.
2014. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike :) kiprobálom,meglátjuk,h beválik-e :)
2014. febr. 25. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Péntek Enikőnek is van kismama tornája, még a szülés napján is tornáztam. Nekem nagyon jó volt, bár az is igaz, hogy előtte is mozogtam, és semmi gondom nem volt a terhesség alatt.


Nem is híztam, de mondjuk cukros vagyok, és ugye ott kemény a diéta :)

2014. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!