Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetesen 27 mm petezsák...

7+5 hetesen 27 mm petezsák normális?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerint ma vagyok 7+5 hetes. A fogantatás biztosan peteéréskor volt. Két héttel ezelőtt az UH 11 mm petezsákot mutatott szikhólyaggal és 1-2 mm embrióval. A mai UH eredmény 27 mm petezsák (orvos szerint ez 7+2-nek felel meg), kicsi embrió (az orvos nem árulta el a méretét, de én nem láttam a képen), szívhang nem észlelhető. Két hét múlva kell újabb UH-ra mennem.

Szerintetek van még remény?



2014. febr. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6+6hetesen 17mm-es volt a petezsák (doki szerint 6hetes volt), nem volt még szívhang, a fogantatás szerintem nálam is peteéréskor volt, aggódtam 2 hétig, de mire újra mentem már 13mm-es volt a picúr és volt szívhang is. Szóval van még remény :) Egyébként az UH-n én se láttam sokmindent :) Ne aggódj, reméljük minden rendben lesz. Egyébként ma vagyok 12hetes mensi szerint, de szerintünk 10+6hetes, de +/-2hét az normális, a védőnő azt mondta :)
2014. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Nagyon megijesztett az UH eredmény, de azért még bízom benne, hogy két hét múlva minden rendben lesz.
2014. febr. 25. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Énis aggódtam, de én pl SZTK-ban voltam és azt mondtak azok ráadásul elég elavultak, szóval nyugi és szorítok,h minden rendben legyen :)
2014. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 6 hetesen 6mm élő embrió volt szívhanggal,de volt már terhességem,és ott még 8 hetesen sem volt szívhang.nyugi ez változó.
2014. febr. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!