Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2,4 x 2,3 mm-es petezsák 4...

2,4 x 2,3 mm-es petezsák 4 hetes terhességnél normális? Ugye az orvos nem tud összekeverni egy petezsákot valami mással?

Figyelt kérdés

4 nappal előtte 1,7 x 1,0 mm-es volt.

Tesztjeim még negatívak, bár egy-kettő halvány csíkos már lett, de nem egyértelműek. Vérvételre nem küldött el. Teljesen bizonytalan vagyok. :(


2013. dec. 4. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mi lehet még, ami petezsákra hasonlít, és így nő?

a tesztről meg annyit, hogy halvány vagy sem, a két csík az két csík. Nyílván 4 hetesen nem lesz full erős a második csík.

2013. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell ide bizonytalansàg,babàt vàrsz és kész!Gratulàlok:)
2013. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Ma reggeli tesztem is negatív. :( Már csak azt tudom elképzelni, hogy későbbi együttlétből fogant, nem akkor amire gondolok, mert annak már 19 napja... Első gyermekemnél meg olyan pozitív volt a tesztem, hogy majd kiverte a szememet, bár akkor már 2 hetet késett.
2013. dec. 5. 06:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam dokinal, 4+3 kb, es 3mm-es petezsakszeruseget látott, de azt mondta, tuti terhesség. Igaz, nekem a tesztjeim erősek... Drukkolok! Milyen teszttel teszteltel?
2013. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen még petezsákot sem láttak. :)
2013. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen teszttel? Kb már mindegyiket megvettem. Ma reggel xepil csíkot használtam. Vagy lehet nem jól csinálom meg a teszteket? Kb 10 másodpercig mártom bele, majd vízszintesen elfektetem. Milyen tesztet vegyek ami nagyon érzékeny?
2013. dec. 5. 07:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Clearblue digitális teszt. Kicsit drága, de megéri. Legalábbis szerintem megéri. Én előtte vettem vagy 5 sima tesztet(x-epil, Gabriel stb.), és mindig olyan furán jött ki. Volt, hogy időn túl, volt, hogy csak másfél csík, mert a másodiknak hiányzott fele. Mindkétszer terhes voltam. Végül mindig ennél a tesztnél kötöttem ki, és megbántam, hogy másikkal próbálkoztam. Én nekem ez jött be. :)
2013. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Két patikában is kerestem már a digitálisat, de most bemegyek egy másikba és megpróbálok venni egyet. Köszönöm a tanácsot és a többiek megnyugtatását!
2013. dec. 5. 08:32
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia nekem a royal HCG mutatta ki tök erősen, de az is csak nemvárt után 1 héttel, addigra az xepil is erősödött. 4 hetesen még negatív volt ..5 hetesn volt petezsák 3mm

Elég rég próbálkozunk igy rájöttem hogyan is kell tesztelni. A lényeg hogy kellő mennyiségű vizeletből vegyél mintát, akár az egészet felfoghatod és abba mártod szigoruan a max jelzésig 10-12 mpig vagy ahogy irja.

A lényeg hogy a középsugár a legjobb mindenre, orvoshoz is ezt kell vinni. Nekem legalábbis ezt mondta a védőnő.

Vannak olyan tesztek amihez van kis edény és abba kell mártani, na az nagyon kevés vizelet..

azok nekem mindig halványak voltak még ha már rég tudtam hogy terhes vagyok (előző vetélés miatt kellett sürün néznem amig nem mentem megint orvoshoz.védőnő tanácsolta)

Szóval szerintem ne aggódj. 5 hetesen tudtam meg egyértelműen hogy babát várok...

25hkm

2013. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Huh, na erre kivancsi leszek. Negativ teszt, de petezsak mar latszik. Nem akarlak elkeseriteni, de nekem anno a ciklusom 23! napjan -rutin vizsgalaton voltam- kozolte be a doki, hogy van egy szep kis petezsakom, meg kepet is adott, en meg hiaba mondtam neki, hogy hanyadik napon vagyok, csak allitotta, hogy az petezsak, en meg hulye persze remenykedtem, mert probalkoztunk a babaval. Persze a negativ tesztek gyorsan visszangattak a valosagba, igy nem koppantam nagyot. Szoval ne lepodj meg. megis megjon, mert petezsak altalaban 2000 koruli hcg erteknel szokott latszani, amit a tesztnek mar boven ki kellett volna mutatnia. Azert drukkolok.
2013. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!