Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetek pakolni!? Hová...

Elkezdhetek pakolni!? Hová rakjam?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok,sikerült nagyon sok ruhát beszereznünk,különböző méretekben persze!elkezdhetem mosni és vasalni őket?és utánna hová rakjam?zacskozzam és ágyba vagy már mehet a helyére?
2009. dec. 11. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem zacskoztam....Simàn behajtogattam vasalàs utàn a helyükre.

A zacskozàs felesleges.Azt mondjàk sokan azért zacskoznak,hogy ne érje por....

Nem is tudom egy zàrt szekrénybe hogy jut be a por:)Egyébként is ...Annyira kivédeni nem fogod tudni a babàdat.Ha beteg lenne(ne adja ég),hidd el nem azért lesz,merta ruhàkat nem zacskoztad el.

BOLDOG BABAVÀRÀST!

2009. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ami valószínű kell az első hónapokban az mehet a helyére. ami csak fél év múlva kell, azt én simán beraknám egy fiókba, ahol nincs útban.
2009. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a férjem azt mondja babonábol szerinte nem kellene!rám viszont rám jött a pakolás!!:)
2009. dec. 11. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én sem zacskóztam.

Méreteket nagyjából különválogattam, valamint téli-nyári.

külön body, tipegő. nagyobbakat hátrébb a szekrényben. amit kinőnek, csak azt zacskózom. aztán alkalomadtán, dehát kinek-hogy utána.

2009. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
36 hetes vagyok és most vasárnapra tervezem a " behajtogatást a szekrénybe". Lehet, hogy 29 hetesen még tényleg korai, végülis még 3 hónap van.
2009. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Pakolj nyugodtan, ha pakolhatnékod van :)

Ha van helye, akkor mindent a helyére. Semmi bajuk nem lesz néhány hónap alatt.

És szerintem inkább most moss, vasalj, pakolássz, mint az utolsó hónapban. Hidd el, akkor majd örülni fogsz, hogy már kész van.

2009. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én januárban szültem és már nyáron kimostam mindent és bepakoltam hogy télen ne kelljen ezzel foglalkozni. Nem zacskóztam, beraktam a szekrénybe.

Könnyű szülést és jó egészséget!

2009. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
30 hetesen kezdtem el a ruhakat mosni es pakolni es milyen jol tettem...megrepedt a fütescsö a lakasban a haloszobankat szetvertek a butorok addig mentek a gyerekszobaba mi a nappaliban aludtunk...36 hetes lettem mire elkeszült ujra minden es jo volt h legalabb a ruhakkal mar nem kell bajlodni nagy pocakkal. Csak azt akarom mondani, hogy sosem tudhatod mi jön közbe es ne jöjjön semmi, azt kivanom, de ha meg van minden es van helyed szerintem nyugodtan kezd el, zacskozni felesleges a szekrenyben tiszta marad, amennyi por erheti annyi meg kell a gyereknek. Az enyemek öblitöillatuak is maradtak. Na meg különben is, amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, a babonat meg nem veletlenül nem hivjak tenynek...
2009. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el nyugodtan. Boldoggá tesz majd é nem kell/szabad a legvégére hagyni.


Ha zárt szekrénybe pakolsz, nem kell szerintem zacskózni.

Ha polcos a szekrény, akkor célszerű.

Nekem polcos volt, szülés előtt 2 héttel került rá ajtó, addig zacskóban sorakoztak a cuccok.

Az ágyat nem húztam fel, csak a 38 vagy 39. héten, de apa tudta, mi hol van. Amíg haza nem jöttünk, az ágyat egy pléddel letakartam, hogy ne érje a por.

2009. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Azért zacskóztam, mert mi még akkor vertük szét a fürdőszobát, muszáj volt.

2009. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!