Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha betöltöm a 12. hetet akkor...

Ha betöltöm a 12. hetet akkor elkezdhetek valami féle testmozgást? Valaki van igy?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem szabad tulzásba esni,de szivesen használnék valamit,gondoltam az elliptikus tréneremre,azon nyugodt tempoban is lehet "járni",nem futni.
2011. ápr. 20. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs baj, eddig is mozoghattál volna. :)
2011. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy napig nem hagytam abba az edzést. futottam amíg bírtam, aztán úsztam. az első 12 hétben is. honnan vetted, hogy nem szabad? veszélyeztett vagy?
2011. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, a legtöbb orvos és védőnő nem ajálnja az első 12 hétben, legalábbis az én ismerőseim között. Én a 13. héttől kismamatornát csinálok, lépcsőzőt használok, sétálni meg eddig is szabadott.
2011. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kismamatornára jártam a 12. héttől. Még a szülés hetében is voltam, és nagyon jól esett a mozgás. Bátran ajánlom. Másoknak mindene fájt, nekem semmi bajom nem volt.
2011. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!