Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek mondjátok el milyen az...

Kérlek mondjátok el milyen az a "barnázás"? Amikor már aggódni kell.

Figyelt kérdés
A nemvárt menstruációm február 14.Nem jött meg azóta sem. 6 hetes terhes lehetek. Nem görcsölök egyáltalán, nem szokott fájni a hasam, semmi panaszom nincsen. Van egy kis fehéres folyásom. De állítólag terhesség alatt ez normális hogy kicsit több folyás van. Vérről szó sincsen,semmilyen formában nem jelentkezett. És elnézést az intim kérdésért, de nem tudom aggódnom kéne-e. Ma észleltem ilyen halvány barnás pici foltot a bugyimon. Ha megtörlöm magam akkor ez nem látszik. Tehát nem "folyik" belőlem semmi. Nem tudom eldönteni hogy ez csak az a fehéres folyás ami megszáradt a bugyin és annak van ilyen színe, vagy ez barnázás ami vetéléshez is vezethet? :( Nagyon aggódom, orvoshoz márc. 12-re van időpontom. Ezen kívül panaszom nincsen. Szerintetek? Nagyon köszönöm!!
2014. febr. 26. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt a 7 hét környékén 2 napig, barnás, rózsaszínes pecsételés a bugyimon, tényleg a wc papíron alig lehettt látni, két csepp se volt. Mire észbe kaptam hogy ez rosszat is jelenthet, már elmúlt ezért nem mentem vele orvoshoz. Feküdtem ugyan szinte egész nap amikor észrevettem, de ez elegendőnek bizonyult, elmúlt.

Amit te írsz, az szerintem normális, ha növekedne a mennyisége, nem múlik el 2 napon belül esetleg darabossá válig, feltétlenül fordulj orvoshoz.

2014. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, így lesz!!
2014. febr. 26. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyan barnázásnál fordultam dokihoz, ami a menstruáció első rendes napja előtti napon szokott lenni. (ha ez így érthető) Pisilés után barna volt a papír. Írtak progeszteront és elmúlt. Háromszor volt ilyen, a harmadik élénk piros színű. Akkor bementem ügyeletre. Nagyon szigorú ágynyugalmat javasoltak. Kerek perec megmondta a doki, ha nem pihenek, akkor el fogom veszíteni a babát. Ha otthon nem tudok pihenni, akkor be kell feküdnöm kórházba. Pihentem és elmúlt. Azóta már nem kell szedni a progeszteront sem és minden rendben a babával. Próbálj pihenni szerintem és ha aggódsz, akkor menj orvoshoz nyugodtan. Inkább nézzenek hülyének, mint hogy gond legyen.
2014. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!