Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, megvannak/voltak a tünetek, nem is jött meg időben, viszont 4 napra rá "megjött", ami 2 napig tartott, most már csak barnázás van. Lehetséges a baba?

2014. febr. 18. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
egy orvos többet tud mondani...
2014. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, h lehetséges. Csinálj még egy tesztet és akkor megbizonyosodhatsz, utána irány a nőgyógyász és ő 100%-ra megmondja.
2014. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mikor kellett volna eredetileg megjönnie?

én a helyedben orvoshoz mennék hogy nézzen rám, mert ha pozitív teszt után véreztél, pláne darabosat az sajnos nem jelent jót :(

2014. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11-én kellett volna megjönnie, és 15-én este kezdtem el vérezni.
2014. febr. 18. 09:47
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor most már 5 hetes terhes lehetsz. Petezsákot már kábé kell látniuk úgyhogy én kérnék egy időpontot hét vége felé, és elmennék hogy megnézzék meg van e, vagy mi van
2014. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jövőhét kedden megyek, köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 18. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyen rövid vérzés volt es előtte volt pozitív teszt, plussz vérzés után Barnabas, akkor menj minél előbb dokihoz, ne várj meg egy hetet, mert ez lehet rossz jel is (spontán vetélés, méhen kívüli terhesség) ha elmondod a dokidnak mi a helyzet, biztos fogad hamarabb... Ha mégsem tudnál előbb menni, figyeld a tested es ha gorcsolni kezdesz, azonnal irány a kórház, mert ha méhen kívül van a pici az végzetes is lehet... Nekem is volt egyszer ilyen, szerencsére engem befektettek, egyből, mikor barnazni kezdtem, így a necces résznél mar jó kezekben voltam... Na, nem akartalak meg ijeszteni, lehet nincs semmi baj, csak, ha megis jobb tudni, mit kell tenni... Drukkolok, hogy minden rendben legyen
2014. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem októberben.. Késett..pozitívat teszteltem rá 3 napra 2 napos mensim volt vérzés, barnázás. Féltem, hogy most mi lesz. Rá másnapra kaptam időpontot volt baba..csak elment. :(
2014. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnálom ami veled történt. Attól tartok velem is ez a helyzet, mert mielőbb véreztem éreztem, hogy végbe megy bennem valami folyamat, de már nem érzek semmit :(
2014. febr. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!